Son Dakika Haberleri: Motor Tutkusuyla Tanınan Ünlü blogger Olga Petrova, Hayatını Kaybetti

Motor Tutkusuyla Tanınan Ünlü blogger Olga Petrova, Hayatını Kaybetti

30 gün önce İlandır

Motor tutkusuyla tanınan ünlü blogger Olga Petrova, Moskova'da meydana gelen trafik kazasında korkunç şekilde can verdi.

Rusya'nın ünlü bloggerlarından olan ve paylaşımlarıyla şöhrete kavuşan Olga Petrova, tutkusunun kurbanı oldu. Çektiği videolarla motor sporunu ve motor dünyasını gözler önüne seren ve bu sebeple Instagram, VKontakte ve YouTube gibi platformlarda yüzbinlerce takipçisi olan Petrova, korkunç bir kaza yaşadı.

ARAÇ SİNYAL VERMEDİ

Olay başkent Moskova'nın işlek yollarından birinde yaşandı. 22 yaşındaki Petrova, hızla ilerlerken önündeki sedan tipi otomobil aniden dönüş yaptı. Sinyal vermeden yolun öbür tarafına dönmeye çalışan aracı son anda gören Petrova hızla gittiği için duracak zaman bulamadı.

Otomobilin yolcu kapısına çarpan ve taklalar atarak sürüklenen Rus blogger'a ilk müdahale Rublevo-Uspensky Caddesi'nde kaza yerinde yapıldı.

HAYRANLARI KAHROLDU

Rusya'nın en seksi ve en güzel motorcusu olarak bilinen Petrova müdahaleye rağmen olay yerinde yaşamını yitirdi. Acı haberi alan hayranları, genç manken hakkında birçok yorum yazarak, ölümünün erken olduğunu vurguladı.


YORUMLAR


Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı Seda Akgül, Paylaşımıyla Sosyal Medyada Olay Oldu

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı