Son Dakika Haberleri: Motosiklet Çarpan Kadın Kendi Yarasını Unutup, 4 Yaşındaki Oğlu İçin Ağladı

Motosiklet Çarpan Kadın Kendi Yarasını Unutup, 4 Yaşındaki Oğlu İçin Ağladı

12 ay önce

KARAMAN'da kucağında oğlu Çağan (4) ile yolun karşısına geçen Derya Ünlütürk (37), motosikletin çarpmasıyla yere savruldu.

Motosiklet Çarpan Kadın Kendi Yarasını Unutup, 4 Yaşındaki Oğlu İçin Ağladı, System.String[]
KARAMAN'da kucağında oğlu Çağan (4) ile yolun karşısına geçen Derya Ünlütürk (37), motosikletin çarpmasıyla yere savruldu. Yaralı kadın yerde ambulansın gelmesini beklerken, "Oğlumun dişi kırılmış" diyerek ağladı.

Kaza, bugün Mansur Dede Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda meydana geldi. Derya Ünlütürk'e, kucağında oğlu Çağan ile birlikte yaya geçidinden, yolun karşısına geçmek isterken Mustafa F. (27) yönetimindeki 70 AG 379 plakalı motosiklet çarptı. Anne ve oğul çarpmanın şiddetiyle yere savuruldu. Yaralı halde yerden yatan Derya Ünlütürk, bir anda oğlunu göremeyince çevredekilere "Oğlum nerde?" diye sorarak ağlamaya başladı. Minik Çağan ile ilgilenen çevredekiler de oğlunu, gösterip durumunun iyi olduğu söyledi. Ancak anne ve oğul birbirlerini görünce ağladı. Oğlunun dudağında kan olduğunu fark eden Derya Ünlütürk, bu kez de "Oğlumun dişi kırılmış" diyerek ağlamayı sürdürdü. Anne ve oğul çevredekiler tarafından sakinleştirildi. Ardından ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Motosiklet sürücüsü Mustafa F., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. - KaramanSıla'nın Sarmaş Dolaş Görüntülendiği Gizemli Erkek Arkadaşının Kimliği Belli Oldu Yasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı

Bitkisel Hayattaki Kadın Doğum Yaptı, Tecavüz Zanlısı Erkek Hemşire Yakalandı