Moulin Rouge 130. yılında sokağa taştı: Kankan dansıyla yıl dönümü kutlandı - Son Dakika

Moulin Rouge 130. yılında sokağa taştı: Kankan dansıyla yıl dönümü kutlandı

08.10.2019 18:06
Moulin Rouge 130. yılında sokağa taştı: Kankan dansıyla yıl dönümü kutlandı, System.String[]

Fransızların 18. yüzyıldan beri devam eden ünlü kabaresi Moulin Rouge 130. yaş gününü başkent Paris'in sokaklarında kankan dansı yaparak kutladı.

Fransızların 19. yüzyıl sonlarından beri devam eden ünlü kabaresi Moulin Rouge 130. yaş gününü başkent Paris'in sokaklarında kankan dansı yaparak kutladı.

Moulin Rouge kaberesinin bulunduğu Pigalle mahallesinde 60 kadın dansçı ücretsiz bir gösteri yaptı. Dansçılar gösterilerine kabarenin bundan 130 yıl önce ilk kez kapılarını açtığı akşam saat 20: 00'de başladı.

Moulin Rouge 130. yılında sokağa taştı: Kankan dansıyla yıl dönümü kutlandı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Moulin Rouge 130. yılında sokağa taştı: Kankan dansıyla yıl dönümü kutlandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Çanakkale, İzmir ve Erzincan'dan sonra Elazığ'da da 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi Adı Galatasaray'la anılan İrfan Can Kahveci, Fatih Terim'i takibe aldı