Son Dakika Haberleri: Mourinho: Gelen 3-4 Teklifi Reddettim

Mourinho: Gelen 3-4 Teklifi Reddettim

2 ay önce

Manchester United'daki görevinden ayrılan Jose Mourinho, işsiz kaldığı son dönemde 3-4 teklif birden aldığını ancak tüm bu teklifleri reddettiğini söyledi.

beIN Sports'a konuşan Mourinho, "Doğru rolü ve doğru kulüb bekliyorum. Yeni kulübüme haziran ayında karar vereceğim. Çünkü, tüm hazırlık kampını birlikte geçirmek istiyorum. Neyi istemediğimi kesin olarak biliyorum. Bu nedenle, gelen 3-4 teklifi kabul etmedim." ifadelerini kullandı.

"NE İSTEDİĞİMİ ÇOK İYİ BİLİYORUM"

Hangi şartlara bağlı olarak kulüp seçeceğini de söyleyen Portekizli teknik adam, "Artık spesifik bir kulüp için değil, şartlara göre kulüp çalıştıracağım. İşin doğası gereği gelecek teklifin nasıl olacağı da önemli. Neyi istediğimi çok iyi biliyorum ve o teklif gelene kadar bekleyeceğim." diyerek sözlerini sürdürdü.

Mourinho, "Ulusal takım görevi çok spesifik bir iş değil. Ben günlük işleri, günlük futbolu seviyorum. Bir sezonda birçok maç oynamaktan ve kulüp futbolundan keyif alıyorum." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Haber Yayın Tarihi : 21.03.2019 01:55 

YORUMLAR


Başakşehir'de Arda Turan Depremi! Yollar Ayrılıyor Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı İmamoğlu'nun Öğrenci Aylık Akbil'ini 50 TL'ye İndirme Vaadine AK Parti'den Yeni Teklif: 40 Yapalım