Mp Çanakkale Milletvekili Adayı Yılmaz'ın Ziyareti - Son Dakika

Mp Çanakkale Milletvekili Adayı Yılmaz'ın Ziyareti

01.06.2011 14:45
Mp Çanakkale Milletvekili Adayı Yılmaz'ın Ziyareti, System.String[]

Millet Partisi (MP) Çanakkale milletvekili adayı Cahit Yılmaz, Yeniceliler ve Agonyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Millet Partisi (MP) Çanakkale milletvekili adayı Cahit Yılmaz, Yeniceliler ve Agonyalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Yılmaz, ziyarette dernek başkanı Sezai Aydın, Fahrettin Ovalı, Hayati Güre ve Mehmet Yaman ile görüştü. Memleketin sorunlarını iyi bildiğini belirten Yılmaz, "Bir gazeteci olarak konulara vakıfım" dedi.

- ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mp Çanakkale Milletvekili Adayı Yılmaz'ın Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı