MR. Jade, Oylum Talu'nun Söz Sende Programına Konuk Oldu - Son Dakika

MR. Jade, Oylum Talu'nun Söz Sende Programına Konuk Oldu

15.01.2019 10:27
MR. Jade, Oylum Talu'nun Söz Sende Programına Konuk Oldu, System.String[]

Yurt dışındaki başarılı iş adamı kariyerinden sonra müzik dünyasında da adından sıkça söz ettirmeyi başaran Mr. Jade, başarılı sunucu Oylum Talu'nun rekor izlenme seviyelerine ulaşan Söz Sende programına konuk oldu. MR. Jade'in konuk olduğu program 19 Ocak Cumartesi günü Habertürk TV'de yayınlanacak.

Adeta ünlüler kervanına dönüşen Söz Sende programının son konuğu yaz aylarında müzik piyasasını sarsan Mr.Jade oldu. Kuzeni İsmail YK ile yaptığı ''Welcome To Turkey'' düetiyle müzik piyasasına bomba gibi giriş yapan Mr. Jade, pop müziğin kraliçelerinden Niran Ünsal'la yaptığı ''aşk benim neyime'' düetiyle yine müzik dünyasını kasıp kavuracağa benziyor.

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Mr. Jade, başarılı iş adamı, sanatçı ve Instagram fenomeni kimliğinin yanı sıra ne kadar halkın içinden olduğunu ve Anadolu ile bağını koparmadığını, esprili kişiliği ile bir sanatçının ne kadar samimi olabileceğini Söz Sende programında göstermiş oldu. 'Aşk benim neyime' şarkısının klibinde ünlü oyuncu Wilma Elles'e yer vermesi Oylum Talu'nun da gözünden kaçmadı. Mr. Jade, samimi program öncesi, sonrası ve program anı görüntüleri 1,3 Milyon takipçili Instagram hesabından da takipçileriyle paylaştı.

CUMARTESİ GÜNÜ HABERTÜRK'TE YAYINLANACAK

Mr. Jade'in konuk olacağı Söz Sende programı, 19 Ocak Cumartesi Günü Habertürk TV'de yayınlanacak.

MR. Jade, Oylum Talu'nun Söz Sende Programına Konuk Oldu

Son Dakika Magazin MR. Jade, Oylum Talu'nun Söz Sende Programına Konuk Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray yönetiminin başlattığı bağış kampanyasına taraftarlar ilgi göstermedi Destek alan sinema salonu yılda en az altı film göstermekle yükümlü olacak Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 9,4'te sabit bıraktı Koronayı atlatan hastalarda saç dökülmesi yaşandığı tespit edildi! Özellikle kadınlarda daha çok görülüyor Fabrika atıkları nedeniyle dere yatağından taşan köpükler mahalleliyi tedirgin ediyor Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Volkswagen'i tahtından eden Toyota dünyanın en çok satan otomobil markası oldu Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı