MSB'den Barış Pınarı bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yardım - Son Dakika

MSB'den Barış Pınarı bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yardım

22.02.2021 17:59
MSB'den Barış Pınarı bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yardım, System.String[]

Milli Savunma Bakanlığınca (MSB), Barış Pınarı bölgesinde bulunan köylerdeki ihtiyaç sahiplerine giyecek ve tekerlekli sandalye yardımı yapıldı.

Milli Savunma Bakanlığınca (MSB), Barış Pınarı bölgesinde bulunan köylerdeki ihtiyaç sahiplerine giyecek ve tekerlekli sandalye yardımı yapıldı.

Bakanlığın Twitter hesabındaki paylaşımda, şu ifadeler yer aldı:

"Kahraman Mehmetçiğimiz, terörden temizlediği Barış Pınarı bölgesine ülkemizin yardım elini uzatmaya devam ediyor. Bölgede yer alan köylerdeki ihtiyaç sahiplerine giyecek ve 6 Suriye vatandaşına tekerlekli sandalye yardımı yapıldı."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel MSB'den Barış Pınarı bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine yardım - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mert Hakan Yandaş'tan Mesut Özil itirafı: Bizimle çok ilgili, saha için yapmamız gerekenleri söylüyor Jose Sosa, Trabzonspor karşısında gösterdiği performansla alkış aldı Giresunspor, Altay'a sahasında 2-1 yenildi ve 12 maçlık serisi sona erdi Şeyma Subaşı'ndan Mısırlı sevgilisiyle yeni poz: Sana çok deli oluyorum Sevgilisi tarafından katledilen talihsiz kadının son görüntüleri ortaya çıktı İzinsiz paket servis yapmasına rağmen laftan anlamayan vatandaş, polisi çileden çıkardı Fahrettin Koca istifa mı edecek? Sosyal medya bu iddiayı konuşuyor Mahkemede uyuyakalan hakim, sosyal medyanın diline düştü