MSB paylaştı; hayırseverlerin ördüğü atkı ve bereler Suriye'de çocuklara dağıtıldı - Son Dakika

MSB paylaştı; hayırseverlerin ördüğü atkı ve bereler Suriye'de çocuklara dağıtıldı

30.01.2023 14:16

İSTANBUL'da yaşayan hayırsever Asiye Akkökler ile arkadaşlarının ördüğü atkı ve bereler, Suriye'de ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıldı; MSB tarafından görüntüleri paylaşıldı.

İSTANBUL'da yaşayan hayırsever Asiye Akkökler ile arkadaşlarının ördüğü atkı ve bereler, Suriye'de ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıldı; MSB tarafından görüntüleri paylaşıldı.

Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) Twitter'daki hesabından yapılan açıklamada, "Gözlerde umut, kalplerde sevgi olmaktır gerçek kahramanlık. İstanbul'da yaşayan hayırsever Asiye Akkökler ve arkadaşlarının ördükleri atkı ve bereler Mehmetçik tarafından Suriye'deki ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtıldı" denildi.

Bakanlıktan paylaşılan görüntülerde ise hayırsever Asiye Akkökler ile arkadaşlarının atkı ve bereleri elleriyle ördükleri daha sonra eve gelen askeri yetkilileri teslim ettikleri anlar yer aldı. Kolilerce atkı ve berenin Suriye'de çocuklara giydirildiği anlara da videoda yer verildi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Canan Kaftancıoğlu: Seçim 1. Turda Bitebilir ve Göreceksiniz Bitecek. İktidardaki Kötülük Ne Yaparsa Yapsın Bu Sonucu Değiştiremez, Değiştiremeyecek Canan Kaftancıoğlu: Seçim 1. Turda Bitebilir ve Göreceksiniz Bitecek. İktidardaki Kötülük Ne Yaparsa Yapsın Bu Sonucu Değiştiremez, Değiştiremeyecek Bakan Kurum: İstanbul'u afetlere karşı daha dirençli hale getireceğiz Bakan Kurum: İstanbul'u afetlere karşı daha dirençli hale getireceğiz Bakan Kurum: İstanbul'u afetlere karşı daha dirençli hale getireceğiz Bakan Kurum: İstanbul'u afetlere karşı daha dirençli hale getireceğiz

Son Dakika Güncel MSB paylaştı; hayırseverlerin ördüğü atkı ve bereler Suriye'de çocuklara dağıtıldı - Son Dakika


Advertisement