MTSO Başkanı Kızıltan, Mersin GİAD üyeleriyle buluştu - Son Dakika

MTSO Başkanı Kızıltan, Mersin GİAD üyeleriyle buluştu

04.12.2019 16:30
MTSO Başkanı Kızıltan, Mersin GİAD üyeleriyle buluştu, System.String[]

Mersin Girişimci İşadamları Derneğinin 'Üyeler Arası Kaynaşma Toplantısı'nın son konuğu, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan oldu.

Mersin Girişimci İşadamları Derneğinin 'Üyeler Arası Kaynaşma Toplantısı'nın son konuğu, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan oldu. Mersin GİAD Başkanı Mehmet İzol, "Yıllardır hasretini çektiğimiz birlik ve beraberliği sağlayabildiğimiz bir ortamdayız" dedi.

Mersin Girişimci İşadamları Derneği (Mersin GİAD), üyeler arası kaynaşma toplantılarına devam ediyor. Mersin GİAD'ın son toplantısının konuğu ise MTSO Başkanı Kızıltan oldu. Bir kafede düzenlenen toplantıda konuşan Mersin GİAD Başkanı İzol, dernek olarak üyeler içerisindeki kaynaşmayı sağlamak adına düzenlenen toplantıya konuk olan Kızıltan'a teşekkür etti.

"Mersin, birlik ve bütünlük içerisinde hareket ediyor"

Mersin'in birlik ve bütünlük içerisinde hareket ettiğini vurgulayan İzol, "Yıllardır hasretini çektiğimiz birlik ve beraberliği sağlayabildiğimiz bir ortamdayız. Ticaret ve Sanayi Odası, kentimizin lokomotif kuruluşlarından birisidir. Bu anlamda da üyelerimizin her türlü sorununu çözümleyebilme noktasındadır. Aynı zamanda MTSO Meclis Üyesi olan 20'nin üzerinde dernek üyemiz bulunmakta. Dernek içerisinde gerçekleştirdiğimiz meslek komiteleri toplantılarından çıkan sonuçlara göre gerektiği takdirde MTSO'daki meslek komitelerinin desteğini istiyor ve ortaya çıkan sorunların çözümü noktasında birlikte hareket edebiliyoruz. Bu bir kent ve bir STK açısından büyük önem taşıyor. Bu birlik ve beraberliğin artarak devam etmesini istiyoruz" diye konuştu.

"Fikirleriniz bizler için önemli"

Başkan Kızıltan ise Mersin GİAD üyelerinin fikirlerinin kendileri için büyük önem taşıdığını vurguladı. Kızıltan, "Sizlerden gelen fikirlerle işbirliği içerisinde bir şeyler üretmeye çalışıyoruz. Fikirleri sizlerden alıp, yönetim kurulumuz ile paylaşarak projelere dönüştürüyoruz. MTSO Eğitim Komitesi geçtiğimiz günlerde çok güzel etkinlik yaptı. Sunay Akın'ı davet ettiler, bin 300 kişi katıldı. Bunlar bir arada olmanın oluşturduğu sinerji. Sizlerle olmaya devam edeceğiz. Sizler bizi bırakmayın, bizler de sizleri. Sürekli bir arada olalım, iç içe olalım; bu kenti daha yaşanabilir bir hale getirelim. Sizlerle birlikte olarak sizlere de motivasyon vermeye çalışıyorum. Sürekli Ticaret Sanayi Odasının çatı kuruluş olduğu söyleniyor; ama biz gücümüzü sizlerden alıyoruz. Sizlerin yaptığı çalışmalar bizim dağarcığımızı geliştiriyor" şeklinde konuştu. - MERSİN

MTSO Başkanı Kızıltan, Mersin GİAD üyeleriyle buluştu
MTSO Başkanı Kızıltan, Mersin GİAD üyeleriyle buluştu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel MTSO Başkanı Kızıltan, Mersin GİAD üyeleriyle buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti İran'dan İsrail'e suikast mesajı: Trump dönemi bitmeden savaş peşinde Sokağa çıkma kısıtlaması kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı Son Dakika: Türkiye'de 27 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 177 kişi vefat etti, 29 bin 845 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yeni koronavirüs genelgesi! Derneklerin ve STK'ların her türlü etkinlikleri 3 ay süreyle yasaklandı İran, nükleer fizikçi Muhsin Fahrizade'nin ölümünden İsrail'i sorumlu tuttu Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar