Muay Thai - Son Dakika

Muay Thai

25.11.2012 18:08
Muay Thai, System.String[]

Bitlisli sporcular Ejder Bilgi ve Gökhan Kara, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yapılan Erkekler Muay Thai Süper Ligi'nde finale yükseldi."Kentimizin iki sporcusunu da başarılarından dolayı tebrik ediyorum."

Bitlisli sporcular Ejder Bilgi ve Gökhan Kara, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yapılan Erkekler Muay Thai Süper Ligi'nde finale yükseldi.

Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Güven, yaptığı açıklamada, finallerin 7 Aralık'ta Bitlis'te düzenleneceğini belirterek,

"Kentimizin iki sporcusunu da başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Finallerde de büyük başarı elde edeceklerine inanıyorum" dedi.

Finallerin Bitlis'te yapılacak olmasının önemini vurgulayan Güven, "Büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacağız. Kentimize gelecek yüzlerce misafir esnafımıza maddi anlamda büyük katkı sağlayacak. Müsabakaların sorunsuz geçmesi için çalışmalara başladık. En büyük hedefimiz sporcularımızın kategorilerinde birinci olması" diye konuştu.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten antrenör Ömer Uğur ise "Ev sahibi olmamız büyük avantaj sağlayacak" dedi.

Sporcular Ejder Bilgi ve Gökhan Kara da antrenörlerine şampiyonluk sözü verdi.

Muhabir: Servet Taşdemir/ Yunus Okur/ Sıtkı Yıldız/ İlknur Çetinbaş

Yayıncı: Murat Taydaş - BİTLİS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Muay Thai - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım