Muazzez Ersoy ve Kutsi'den unutulmayacak yorum - Son Dakika

Muazzez Ersoy ve Kutsi'den unutulmayacak yorum

16.04.2020 09:59
Muazzez Ersoy ve Kutsi'den unutulmayacak yorum, System.String[]

Demirören Medya ve Poll Production iş birliğiyle düzenlenen 'Evde Kal' konser ve canlı yayınının konukları; Türk Sanat Müziği'nin en önemli temsilcilerinden Muazzez Ersoy ile Türk Pop Müziği'nin başarılı ismi Kutsi olacak.

Demirören Medya ve Poll Production iş birliğiyle düzenlenen 'Evde Kal' konser ve canlı yayınının konukları; Türk Sanat Müziği'nin en önemli temsilcilerinden Muazzez Ersoy ile Türk Pop Müziği'nin başarılı ismi Kutsi olacak. İki sanatçı konser yayını öncesinde canlı yayına bağlanacak.

Demirören Medya'nın '#EvdeKalMüzikleKal' konsepti, Poll Production ile yapılan iş birliği sonrası Youtube kanalında konser yayınlarıyla devam ediyor. Türkiye'nin ünlü müzisyenleri, yazın verdikleri konserlerin yayınları ve öncesinde yaptıkları canlı bağlantılarla hayranlarıyla buluşuyor.

Türk Sanat Müziği'nin en önemli temsilcilerinden Muazzez Ersoy ve Türk Pop Müziği'nin başarılı ismi Kutsi, 16 Nisan akşamı 21.30'da canlı yayında hayranlarıyla buluşacak. Sanatçılar, 2019 yazında İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde gerçekleşen konseri ilk kez hayranlarıyla paylaşacak. Canlı yayınla da bir araya gelecek olan sanatçılar, hayranlarından gelecek soruları da yayında cevaplayacak. Yayın ve konser https://www.youtube.com/user/PollProductionWeb/featured adresinden izlenebilecek.

Muazzez Ersoy&Kutsi'nin ardından önümüzdeki günlerde Ümit Besen& Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Halil Sezai& Kibariye, Merve Özbey& Fettah Can, Yıldız Tilbe, Hande Yener, Cengiz Kurtoğlu&Hakan Altun, Murat Dalkılıç, Serkan Kaya, Deniz Seki& Rafet El Roman, Mustafa Keser& Muazzez Abacı konser ve canlı yayınları ile organizasyon devam edecek.


Muazzez Ersoy ve Kutsi'den unutulmayacak yorum
Muazzez Ersoy ve Kutsi'den unutulmayacak yorum

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Muazzez Ersoy ve Kutsi'den unutulmayacak yorum - Son Dakika


Son Dakika

Ahmet Çakar, canlı yayında Rıdvan Dilmen'i bombaladı: Kimsin lan sen? Avrupa İlaç Ajansı koronavirüs aşısıyla ilgili en net tarihi verdi: Pfizer'e 29 Aralık'ta onay verilebilir Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı CHP'li Başarır'dan tartışma yaratan "Ordu satılmıştır" sözleriyle ilgili açıklama: İftira atıldı Husumetli olduğu abisi ve yengesini mezarlıkta pompalı tüfek ile vurdu Son Dakika! İstanbul'da yarından itibaren kamuda mesai saatleri 10.00-12.30 ile 13.00-16.00 olacak Önlemler sıkılaştı, Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesinde vakalar sıfırlandı Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş