Mücevher Fuarına 500 Firma Katılıyor - Son Dakika

Mücevher Fuarına 500 Firma Katılıyor

20.08.2008 01:41
Mücevher Fuarına 500 Firma Katılıyor, System.String[]

Dünyadaki En Büyük Fuarlardan Biri Olan Uluslararası Mücevher, Takı, Gümüş, Saat ve Malzemeleri Fuarı 28 Ağustos'ta İstanbul Cnr Expo'da Açılıyor. Toplam Dört Gün Sürecek Fuara 500'ün Üzerinde Firmanın Katılması Bekleniyor.

DÜNYADAKİ en büyük fuarlardan biri olan Uluslararası Mücevher, Takı, Gümüş, Saat ve Malzemeleri Fuarı 28 Ağustos’ta İstanbul CNR Expo’da açılıyor. Toplam dört gün sürecek fuara 500’ün üzerinde firmanın katılması bekleniyor. Rotaforte Uluslararası Fuarcılık ve Medya tarafından organize edilen fuara, yerli ve yabancı 15 binden fazla profesyonel ziyaretçinin katılmsı bekleniyor. Asya ile Avrupa’nın buluşma noktası İstanbul’da dünya mücevher sektörünü 27’inci kez bir araya getiren fuar, ziyaret için sadece sektör profesyonellerine açık olacak.

Kaynak: DHA

Son Dakika Ekonomi Mücevher Fuarına 500 Firma Katılıyor - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor