Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın pişman ettiği Ferman yanlışından döndü - Son Dakika

Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın pişman ettiği Ferman yanlışından döndü

22.11.2019 11:14

Fenomen dizi Mucize Doktor'da Ali Vefa'yı patolojiye gönderen Ferman, yaptığı yanlıştan döndü. Ferman'ın Ali Vefa'yı tekrar cerrahi bölümüne aldırma sahnesi ise diziye damga vurdu.

FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor'un her bölümü ayrı bir heyecana sahne oluyor. Dizinin en sevilen karakteri Ali Vefa, performansı ile yine son bölüme damga vurdu.

BÜYÜK ÇIKMAZA GİRDİLER

Geçtiğimiz bölümde Ali Vefa'yı "Adil Hoca'yı tehlikeye atıyorsun. Hocamın gitmesine bir kez engel oldum ama ikinciye olamayabilirim" sözüyle patoloji bölümüne gönderen Ferman, karnında tümör olan bir hastanın ameliyatı sırasında büyük çıkmaza düştü. Ameliyattaki bir diğer isim Tanju ise çözümü Ali Vefa'yı çağırmakta buldu.

KRİTİK HAMLELERİ ETKİLEDİ

Ferman'ın itirazına rağmen ameliyata alınan Ali, hastanın hayatını kurtaracak olan çözümü buldu. Ancak Ferman Ali'yi yine de ameliyathane dışına çıkardı. Ferman'ın bu kararı Doktor Tanju'yu bile üzdü. Diğer yandan ise bebeğini darp etmekle suçlanan bir kadının yardımına ise Ali yetişti. Ali hem kadını sakinleştirdi hem de bebeğin darp görmediğini ispatladı. Ali'nin Ferman'ın gözleri önünde yaptığı kritik hamleler herkesi etkiledi.

İLK DEFA DOKUNMASINA İZİN VERDİ

Ali'yi odasına çağıran Ferman, bir hata yaptığın söyleyerek Ali'yi cerrahiye geri aldığını söyledi. Ali ve arkadaşları ise bu sürpriz kararı bir eğlence düzenleyerek kutladı. Ali ise kendi açısından büyük bir adım daha atarak ilk defa dans etti. Finalde ise Ali ilk defa birisinin kendisine dokunmasına izin verdi. Nazlı, deniz kenarında oturduğu Ali'nin omzuna kafasını yasladı. Ali ve Nazlı'nın romantik anları finale damga vurdu.

Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın pişman ettiği Ferman yanlışından döndü

Son Dakika Magazin Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın pişman ettiği Ferman yanlışından döndü - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (3)
  • İyi gidiyor: Evet fox tvde izlediğim tek dizi çok güzel insanı değerlere dem vuruyor ilk defa fox dizisi cok ahlaki ve çok guzel Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Mehmet : Diziyi karalamak isteyen 3-5 kişi tutturmuş hata var diye, haber siteleride skandal hata diye haber yapmış. Neymiş, Nazlı bütün tümörler damarlarla kaplı demiş halbuki bütün tümör damarlarla kaplı diyor. Büyük bir tümör var ve etrafı damarlarla kaplı. Hiç bir hata yok. Şu anda en sevdiğim dizi, mucize doktor. Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Eski Fenerbahçeli Muriqi, Lazio'da gösterdiği performansla Inzaghi'nin gözüne girdi İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş! FETÖ yalanıyla vatandaşı dolandıran zanlı, parayı almaya geldiği banka şubesinde yakayı ele verdi