Mucize Doktor'un yayınlanan yeni fragmanında Ferman'ın sırrı ortaya çıkıyor - Son Dakika

Mucize Doktor'un yayınlanan yeni fragmanında Ferman'ın sırrı ortaya çıkıyor

05.12.2019 09:15

Mucize Doktor'un merakla beklenen 13'üncü bölüm 2'nci fragmanı yayınlandı. Doktor Ferman, uzun zamandır herkesten sakladığı büyük sırrı Ali'yle paylaşırken gözyaşlarına hakim olamıyor.

FOX TV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Mucize Doktor'un nefes kesen yeni fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanında hastaneye gelen çocuk hasta hem Ferman'ı hem de Ali'yi geçmişe götürürken Ferman, sakladığı büyük sırrını paylaşıyor.

FERMAN'IN BÜYÜK SIRRI ORTAYA ÇIKIYOR

Kendisiyle alakalı ilerleme kaydeden Ali, Adil Hoca'nın da desteğiyle artık birine dokunmaya karar vermiştir. Öte yandan Ferman'a karşı hayal kırıklığı yaşayan Beliz, bir yolculuğa çıkar. Ferman bakımını üstlendiği vakayı fazlasıyla kişiselleştirir ve Ali'yle tam bir çıkmaza girerler. Vakayı devretmeye bile kalkan Ferman hem kişisel hem profesyonel hayatında daha fazla mücadele etmeye başlar. Hastaneye gelen çocuk hasta hem Ferman'ı hem de Ali'yi geçmişe götürüyor. Ali'nin hastanın annesine söylediği sözler Ferman'ı sinirlendirirken Ferman sırrını Ali ile paylaşıyor. Beliz ise bu sırrın ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor.

İLK FRAGMANDA NE OLDU?

Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ali, Ferman Hoca'ya "Ben bugün birine dokunacağım" diyor. Ali birkaç deneme yapsa da başarılı olamıyor. Ali, konsültasyon için Nazlı'nın hastasının yanına gittiğinde ise hasta genç doktoru dudağından öpüyor. Ali ne yapacağını şaşırırken bir de hastanenin önünde saldırıya uğruyor.

Mucize Doktor'un yayınlanan yeni fragmanında Ferman'ın sırrı ortaya çıkıyor

Son Dakika Magazin Mucize Doktor'un yayınlanan yeni fragmanında Ferman'ın sırrı ortaya çıkıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
  • SEKO: NE ALAKA SİZ HARBİ ZIVANADAN CIKMIŞSINIZ BENCE GAYET VE GÜZEL Bİ DİZİ AYLENLE İZLE OKADAR ŞEY VARKEN BU DİZİMİ GÖZÜNÜZE BATTI HERGÜN TACİZ HERGÜN Bİ COCUĞA SAPIKLIK BUNLARA GELİNCE NEDEN HİC YORUM DİZİNİN PEŞİNE DÜŞECEGİNİZE GÖZLERİNİZİ ACIN BAKINDA NELER OLUYOR NELER ALLAH SİZLERİ İYİ ETSİN Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Antalya depremi neden şiddetli hissedildi? Prof. Dr. Naci Görür, sebebini anlattı Gözlerde yine aynı korku! Antalya ve çevre illerde hissedilen deprem vatandaşları sokağa döktü Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Dünyaya umut olan aşıyı bulan şirketin CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaştırıp bulamayacağından emin değiliz Son Dakika! Soylu'dan, Kılıçdaroğlu'nun "Takip ediliyorum" açıklamasına yanıt: Tamamen gündemi değiştirme çabası ve iftiradır Erdoğan ile Bilal Göregen'in montaj videosunu gerçek zanneden Seren Serengil alay konusu oldu Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu