Mucur'da 18 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi - Son Dakika

Mucur'da 18 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi

18.02.2012 14:20
Mucur'da 18 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi, System.String[]

Kırşehir'in Mucur ilçesinde 18 kişi, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.

Kırşehir'in Mucur ilçesinde 18 kişi, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.

Edinilen bilgilere göre, Mucur merkezde ikamet eden 7 aileden toplam 18 kişi, ısınmak için yaktıkları sobalardan çıkan karbonmonoksit gazının, yoğun tipi ve lodos nedeniyle evinlerinin içine sızması sonucu rahatsızlandı.

Mucur Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve karbonmonoksit gazından zehirlendikleri belirlenen Mehmet Türkseven, Mehmet İzzet Türkseven, Ruman Türkseven, Cemil Türkseven, Semra Erkan, Ayşegül Bayır, Emirhan Bayır, Berat Bayır, Cahide Bayır, Duygu Bayır, Gülten Oduncu, Mehmet Ünal, Fatma Ünaldı, Ethem Aziz Oğraş, Meryem Oğraş, Ümmügülsün Oğraş ve Aziz Oğraş, tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Bu arada, karbonmonoksit gazından etkilenerek düşen ve ayağı kırılan Semra Erkan (63) ile torunu Ruman Türkseven'in (10) tedavileri ise sürüyor.

- KIRŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mucur'da 18 Kişi Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ibrahimovic'ten Ronaldo'ya koronalı gönderme: Sen Zlatan değilsin, virüse meydan okuma Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi