Mudanya, Sporda Geleceğini Planlıyor - Son Dakika

Mudanya, Sporda Geleceğini Planlıyor

12.01.2012 16:40
Mudanya, Sporda Geleceğini Planlıyor, System.String[]

Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırladığı "Mudanya Sporda Geleceğini Planlıyor" projesi, düzenlenen bir programda masaya yatırıldı.

Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırladığı "Mudanya Sporda Geleceğini Planlıyor" projesi, düzenlenen bir programda masaya yatırıldı.

Mudanya Kaymakamlığı, Mudanya Belediyesi, Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Bölümü, Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün destekleriyle yürütülen proje kapsamında başarının yolları arandı.

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürünün geliştirdiği projenin destekçisi olacaklarını ve artan belediye bütçesinden spora daha fazla kaynak sağlayacaklarını söyledi.

Bursa İl Gençlik Spor Müdürü Süleyman Şahin de Mudanya'da planlanan projenin akademik olarak yetenekli sporcuların ortaya çıkmasına imkan vereceğini belirterek, her türlü potansiyele sahip Mudanya'yı spor kenti yapmak için tüm katkıları vereceklerini bildirdi.

İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Engin Kaya ise Mudanya'da önemli bir spor potansiyel olduğuna dikkati çekerek, planlı bir çalışmayla potansiyeli başarıya dönüştürmeyi amaçladıklarını söyledi.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mudanya, Sporda Geleceğini Planlıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Otların arasında uyuyan alkollü şahsı fark etmediler, üzerine kepçeyle toprak attılar Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Son Dakika! Aliyev: Eğer Azerbaycan'a dış müdahale olursa, Türk F-16'larını semada göreceksiniz iPhone tutkunları, kutulara kulaklık ve şarj aletinin eklenmesi için TBMM'ye başvurdu Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Altın gibi sürekli yükseliyor! Ihlamurun kilosu 220 lira oldu, vatandaş gramla satın alıyor Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Danla Bilic'ten gündemi sarsacak sözler: Enes Batur yıllardır bana aşık