Mudanya Yolu'nda Trafik Düzenlemesi - Son Dakika

Mudanya Yolu'nda Trafik Düzenlemesi

04.05.2012 17:12
Mudanya Yolu'nda Trafik Düzenlemesi

Bursa-Mudanya yolunda trafik akışı yeniden düzenlendi.

BURSA – Mudanya – Bursa karayolu üzerinde, Bademli ile Tepedevrent – Göynüklü kavşakları arasındaki bölümde devam eden çalışmalar nedeniyle bölgedeki trafik akışı, 7 Mayıs Pazartesi gününden itibaren alternatif güzergahlardan sağlanacak.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü tarafından inşaat çalışmaları devam eden Mudanya-Bursa karayolunun Bademli Kavşağı ile Tepedevrent-Göynüklü Kavşağı arasındaki bölümünde genişletme çalışmaları devam ediyor.

Yol güzergahında istinat duvar imalatları tamamlandığından yol platformunda genişletme çalışmalarına başlanarak asfalt kaplama çalışmaları yapılacağından, bölgedeki trafik 7 Mayıs Pazartesi gününden itibaren 2 ay süreyle alternatif güzergahlardan sağlanacak.

Buna göre, Mudanya yönünden Bursa istikametine gelen trafik akışı, Tepedevrent-Göynüklü kavşağından itibaren Bademli içindeki eski Mudanya Yolu'na yönlendirilecek olup, Bursa'dan Mudanya yönüne gidecek trafik ise mevcut yol güzergahını kullanabilecek.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Bursa'da anneanne ile torununun ölümüne neden olan alkollü sürücü hakim karşısında Bursa'da anneanne ile torununun ölümüne neden olan alkollü sürücü hakim karşısında Annesini ve kızını feci kazada kaybeden kadın konuştu Annesini ve kızını feci kazada kaybeden kadın konuştu Başkan Türkyılmaz'dan Buski'ye Tirilye İçin Altyapı Çağrısı Başkan Türkyılmaz'dan Buski'ye Tirilye İçin Altyapı Çağrısı

Son Dakika Güncel Mudanya Yolu'nda Trafik Düzenlemesi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement