Son Dakika Haberleri: Mudurnu'da Diyanet İşleri Gençlik Merkezi Açıldı

Mudurnu'da Diyanet İşleri Gençlik Merkezi Açıldı

7 gün önce

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde, Diyanet İşleri Gençlik Merkezi açıldı.

Mudurnu'da Diyanet İşleri Gençlik Merkezi Açıldı, System.String[]
Bolu'nun Mudurnu ilçesinde, Diyanet İşleri Gençlik Merkezi açıldı.

Yıldırım Beyazıt Camisi'nin yanında bulunan müftülüğe ait binadaki merkezin açılışına, Mudurnu Kaymakamı Emine Dilce, Mudurnu Belediye Başkanı Necdet Türker, Bolu Müftüsü Orhan Genç, Mudurnu Müftüsü Necmi Ünsal ile daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Dilce, açılışta yaptığı konuşmada, merkezin ilçe için çok önemli olduğunu söyledi.

Gençlik merkezinin hem caminin hem de tarihi mekanların yanında olmasının ayrıca güzel olduğunu belirten Dilce, "Mudurnu'ya güzel bir gençlik merkezi kazandırmak istedik. Bunun il müftülüğü ve ilçe müftülüğü aracılığıyla olmasını istedik. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya bu merkezin vesile olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Bolu Müftüsü Orhan Genç de gençliğin çok önemli olduğuna vurgu yaparak, "Gençlerin bir buluşma yerinin olması da önemlidir. Zaman zaman boş kalınca nereye gideceğiz, ne yapacağız diye düşünmesinler. Burası o konuda çok güzel bir merkez. Bir araya gelmeleri ve yapacakları projeleri hakkında çalışmaları açısından bu gençlik merkezi Mudurnu için çok önemli." diye konuştu.

Konuşmaların ardından dua okunduktan sonra merkezin açılışı gerçekleştirildi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 02:49 Kaynak: AABugün Toplanması Beklenen Meclis'e Sadece Bir Milletvekili Geldi Kaza Yapan Sürücü, Kendisini Görüntüleyen Bir Kişiye, "Ben Ölüyor Muyum" Diye Sordu Türkiye'den Trump'ın 1915 Olaylarıyla İlgili Sözlerine Sert Tepki YSK, İstanbul İçin Olağanüstü İtirazda Ara Karar Verdi