Son Dakika Haberleri: Müfit Erkasap, Fatih Terim'in istediği forveti açıkladı

Müfit Erkasap, Fatih Terim'in istediği forveti açıkladı

27 gün önce

Bir dönem Fatih Terim'in ekibinde yer alan Müfit Erkasap, "Aboubakar, Galatasaray'ın istediği bir oyuncu. Fatih Hoca onu istiyor." dedi.

Galatasaray ve milli takımda bir dönem Fatih Terim'in teknik ekibinde yer alan Müfit Erkasap, Radyospor'da yayınlanan Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Kazanı programına bağlanarak gündemi değerlendirdi. Erkasap, Galatasaray'ın transfer gündemindeki isimlerden Aboubakar ve Banega ile ilgili çalışmaların yapıldığını doğruladı.

"BANEGA HAKKINDA BİR ÇALIŞMA VAR"

Erkasap, " Babel'in Galatasaray'a transfer olacağını düşünüyorum. Banega hakkında bir çalışma var. Bir futbolcu ne kadar büyük futbolcu olursa olsun gideceği yere bakışı çok önemlidir. Kültür, basın, taraftarlar, sosyal yaşantısı gibi birçok faktör onun performansı etkiler. Banega, Galatasaray'ın ihtiyacı olan oyunculardan biri." dedi.

"ABOUBAKAR, GALATASARAY'IN İSTEDİĞİ BİR OYUNCU"

Erkasap, "Aboubakar, Galatasaray'ın istediği bir oyuncu. Fatih hoca onu istiyor. Diagne'nin satışı konusunda bir bilgim yok ama onun satılması bir olasılık." diyerek sözlerini noktaladı.

Müfit Erkasap, Fatih Terim'in istediği forveti açıkladı
Haber Yayın Tarihi: 24.06.2019 05:54 

YORUMLAR


FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Barclays, Casino ve Carrefour birleşmesine olumlu bakıyor 58 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu'nun, dekolteli bluzuyla paylaştığı fotoğrafına yorum yağdı