Son Dakika Haberleri: Müge Anlı'da annesinin ve teyzesinin günlerdir aradığı 19 yaşındaki Yaren Gaytan bulundu

Müge Anlı'da annesinin ve teyzesinin günlerdir aradığı 19 yaşındaki Yaren Gaytan bulundu

30 gün önce

Annesinin ve teyzesinin günlerdir aradığı 19 yaşındaki Yaren Gaytan İzmir'de ortaya çıktı. Gaytan, canlı yayına bağlanarak annesi ve teyzesiyle yüzleşti.

İzmitli Yaren Gaytan'ın ailesi Müge ANlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. 19 yaşındaki Yaren Gaytan, 14 Eylül Cumartesi günü ruhsatının da kendine ait olduğu 41 plakalı araçla evden çıktı. Yaren'den o günden sonra hiç haber alınamadı. Ancak programda sıcak bir gelişme yaşandı. Kaybolduğu söylenen Yaren, İzmir'de ortaya çıktı.

ARABAYI ALIP KAYIPLARA KARIŞTI

Sibel Kaytan 14 Eylül Cumartesi evinden çıkan ve bir daha haber alamadığı kızı Yaren Kaytan'ı bulmak için kız kardeşi Esma Kaytan'la Müge Anlı'nın programına başvurdu. Anne Kaytan, kızının üzerine kayıtlı arabayı da alıp kayıplara karıştığını söyledi.

ANNESİNİ VE TEYZESİNİ SUÇLADI

Heyecanın dorukta olduğu programın ortalarına doğru sürpriz bir gelişme yaşandı. Kaybolduğu iddia edilen Yaren Gaytan, calı yayına bağlandı. Gaytan, beni onlar büyütmedi dediği annesi ve teyzesi ile ilgili çarpıcı suçlamalarda bulundu. Gaytan, annesinin ve teyzesinin kendisini aramadıklarını, kaçırdığı arabayı aradıklarını söyledi.

"ARABAYI OTOGARA BIRAKTIM"

Yaren Gaytan kaçtığı arabayı AfyonKarahisar otogarına bıraktığını ve kendisinin İzmir'de olduğunu söyledi.

Müge Anlı'da annesinin ve teyzesinin günlerdir aradığı 19 yaşındaki Yaren Gaytan bulundu
Haber Yayın Tarihi: 17.09.2019 12:31 

YORUMLAR


Telefonda mesajlaşırken 100 milyon dolarlık zarara neden oldu
Pence ile Erdoğan görüşmesinde dikkat çeken anlar! Pence sarılmak istedi Erdoğan sadece tokalaştı CHP'den ABD'yle yapılan anlaşmaya ilk tepki: Türkiye için olumlu ancak 5 günlük zamanı iyi takip etmek gerekir