Müge Anlı'da kayıp Burhan Aykurt olayında "Konsomatris" detayı herkesi şaşırttı - Son Dakika

Müge Anlı'da kayıp Burhan Aykurt olayında "Konsomatris" detayı herkesi şaşırttı

19.09.2019 13:46

İzmir'e tatile gidiyorum diyerek evden çıkan 35 yaşındaki Burhan Aykurt'tan 10 aydır haber alınamıyor. Öldürülüp arabadan atıldığı tahmin edilen Aykurt'a İzmir'de bir konsomatris yönlendirildiği söylendi.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren Müge Anlı, Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

"KARDEŞİM 45 BİN LİRASINI ALDILAR"

29 Kasım 2018 tarihinde İzmir'e tatile gidiyorum diyerek evden çıkan Burah Aykurt'un izine o günden sonra bir daha rastlayan olmadı. Kayıp Burhan Aykurt'un ağabeyi 26 Temmuz günü sarı bir ticari aracın yanında durup, kardeşinin kimliği belirsiz kişilerce başına yabancı bir cisimle vurulduğunu ve yanında bulunan 45 bin lirasını aldıklarını söyledi.

Müge Anlı'da kayıp Burhan Aykurt olayında

EĞLENCE MEKANINDAKİ KADINA YÖNLENDİRİLDİ

İddiaların ardı arkası kesilmeyen kayıp olayıyla ilgili ise cinayete kurban gittiği düşünülen Aykurt'tan para aldığı öne sürülen Ercan Yılmaz canlı yayında şoke eden ifadelerde bulundu. Müge Anlı canlı yayınına bağlanan Ercan Yılmaz, Mahmut Aykurt'un eğlence mekanına çalışan kadın yönlendireceğini söylediğini belirtti.

Müge Anlı'da kayıp Burhan Aykurt olayında

KANDIRILDIĞINI DÜŞÜNÜYOR

Bugün ise Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Burhan Aykurt'un yaşadığı mahallenin muhtar Niyazi Canözü konuştu. Karagedik muhtarı Niyazi Canözü, Burhan Aykurt'u yakından tanıdığını söyledi. Canözü bir bankaya giderken, Aykurt'a denk geldiğini ve o zaman gördüğü söyledi.

Mahalle muhtarı Aykurt'un kendisine İzmir'e gideceğini ve orada bir kadın ile beraberolduğunu söylediğini belirtti. Canözü, Aykurt'un kandırıldığını düşündüğünü açıkladı.

Müge Anlı'da kayıp Burhan Aykurt olayında

"AĞABEY MAHMUT BAYKURT'UN ANLATTIKLARI SENARYO"

Karagedik muhtarı Niyazi Canözü, Burhan Aykurt'un abisi Mahmut'un anlattıklarının senaryo olduğunu düşündüğünü programda belirtti.

YORUMLAR (9)
  • AZİZ: MUGE ANLI BULUYOR EMNIYET BULAMIYOR DEMEK OLUYORKI DEVLETIN POLISI CALISMIYOR YADA IDSI BILMIYOR MUGE ANLI DAHAMI BILGILI ACABA KESKE İÇ ,ŞLERİ BAKANIMIZ SULO OLACAGINA MUGE OLSAYMIS Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Selo: MÜGE ANLI FENERBAHCENIN KURAL HATASI OLAYINI HER SENE OLDUĞU GIBI YAŞAMAKTAN BIKAN SU TARAFTAR ICIN OLAYI AYDINLIĞA KAVUŞTURSUN GINA GELDI HER SENE BUNLARA OLUYOR NE HIKMETSE HER SENE Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Selo: MÜGE ANLI FENERBAHCENIN KURAL HATASI OLAYINI HER SENE OLDUĞU GIBI YAŞAMAKTAN BIKAN SU TARAFTAR ICIN OLAYI AYDINLIĞA KAVUŞTURSUN GINA GELDI HER SENE BUNLARA OLUYOR NE HIKMETSE HER SENE Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
İzmir'de korkunç olay! Eşini ve kayınpederini silahla öldürdü, 2 baldızınızı yaraladı İzmir'de korkunç olay! Eşini ve kayınpederini silahla öldürdü, 2 baldızınızı yaraladı Garaj kumandası görünümlü suikast silahıyla yakalanan zanlı tutuklandı Garaj kumandası görünümlü suikast silahıyla yakalanan zanlı tutuklandı İzmir açıklarında lastik botlardaki 124 düzensiz göçmen yakalandı İzmir açıklarında lastik botlardaki 124 düzensiz göçmen yakalandı

Son Dakika Güncel Müge Anlı'da kayıp Burhan Aykurt olayında 'Konsomatris' detayı herkesi şaşırttı - Son Dakika


Advertisement