Müge Anlı'nın çağrısıyla 20 milyon lira bağış toplandı - Son Dakika

Müge Anlı'nın çağrısıyla 20 milyon lira bağış toplandı

16.11.2020 11:30

ATV ekranında yayınlanan programında yıllardır kayıpları bulan ve cinayetleri aydınlatmak için çağrılar yapan Müge Anlı, izleyicileriyle el ele vererek Kızılay için 20 milyon lira bağış toplayarak aşevi filosu kurdu.

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, 13 yıldır ekrana getirdiği televizyon programının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de gündeme geliyor. Her fırsatta Kızılay'ın bağış kampanyalarına destek veren Anlı, aşevi projesi kapsamında izleyicileriyle birlikte bir filo kurdu.

YAPILABİLECEKLERİ TEK TEK SAYDI

Müge Anlı'nın çağrısıyla 20 milyon lira bağış toplandı. Toplanan bu bağışlar ile neler yapıldığını canlı yayında hesaplayan Müge Anlı, 2 yerleşik, 5 mobil tır, 26 Atom Karınca olmak üzere 33 Müge Anlı ve Dostları Aşevi, Türkiye'nin hizmetine sunulduğunu Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan ile birlikte duyurdu.

Müge Anlı'nın çağrısıyla 20 milyon lira bağış toplandı
Müge Anlı'nın çağrısıyla 20 milyon lira bağış toplandı
Müge Anlı'nın çağrısıyla 20 milyon lira bağış toplandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Müge Anlı'nın çağrısıyla 20 milyon lira bağış toplandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi