Muğla Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü Açıldı - Son Dakika

Muğla Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü Açıldı

13.09.2018 13:56
Muğla Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü Açıldı

Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü açıldıBahçeşehir Koleji'nin Muğla Kampüsü, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü açıldı

Bahçeşehir Koleji'nin Muğla Kampüsü, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Eğitim hayata dokunmalıdır, yararlı olmalıdır. Ülkemizin, toplumumuzun gelişmesi ve zenginleşmesinin yolu eğitimden geçiyor dedi.

Türkiye'nin 56 ilinde 123 kampüsüyle kaliteli eğitimi daha fazla çocuğa ulaştırma misyonuna devam eden Bahçeşehir Koleji'nin eğitim yatırımları sürüyor. Muğla'nın Menteşe ilçesinin Kafaca Mahallesi'nde, 20 bin metrekare üzerine kurulan ve yaklaşık 25 milyon liraya mal olan 54 derslikli Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü'nün açılışı yapıldı. Açılış törenine Muğla Valisi Esengül Civelek, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü Kurucu Temsilcisi Abdurrahim Tuna, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Muğla yöresine ait halk oyunlarının sergilenmesinin ardından açılış töreninde konuşan Enver Yücel, bir toplumun gelişip zenginleşmesinin yolunun eğitimden geçtiğini söyledi. Başkan Yücel, Yenilikçi eğitim modellerimizi eksiksiz uygulamak için fiziksel olarak eksiksiz bir kampüs meydana getirdik. Eğitim bir araçtır. Eğitim hayata dokunmalı, faydalı olmalıdır. Anaokulundan üniversiteye kadar bu anlayışla eğitim verilmesi gerekir. Ülkemizin, toplumumuzun gelişmesi ve zenginleşmesinin yolu eğitimden geçiyor. Bizim tek şeye ihtiyacımız var o da eğitimdir diye konuştu.

Eğitimin önemine vurgu yapan Vali Civelek ise, Bir ülkenin gelişmişlik düzeyini, eğitimli ve nitelikli iş gücü varlığı belirler. Çağdaş uygarlık seviyesine ulaşma ve bu seviyeyi aşmanın en önemli unsuru eğitimdir. Çağın gerektirdiği bilgi, beceri ve donanımlarla genç nesilleri geleceğe en iyi şekilde hazırlamak hepimizin sorumluluğudur dedi.

Konuşmaların ardından Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü'nün açılışı gerçekleştirildi.

YORUMLAR
500
53 suçtan aranıyordu, 'Kaparo' operasyonunda yakalandı 53 suçtan aranıyordu, 'Kaparo' operasyonunda yakalandı Muğla'da can salındaki 2 düzensiz göçmen kurtarıldı Muğla'da can salındaki 2 düzensiz göçmen kurtarıldı Muğla'da devrilen domates yüklü tırın sürücüsü yaralandı Muğla'da devrilen domates yüklü tırın sürücüsü yaralandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Muğla Bahçeşehir Koleji Muğla Kampüsü Açıldı - Son Dakika


Advertisement