Muğla'da 113 düzensiz göçmen yakalandı - Son Dakika

Muğla'da 113 düzensiz göçmen yakalandı

23.09.2019 11:09
Muğla'da 113 düzensiz göçmen yakalandı, System.String[]

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 113 düzensiz göçmen yakalandı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 113 düzensiz göçmen yakalandı.

Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanlığı ekipleri, Bitez Mahallesi ve Çelebi Adası açıklarında seyir halinde üç lastik bot tespit etti.

Durdurulan botlarda, yasa dışı yollardan Yunanistan'a geçmeye çalışan aralarında kadın ve çocukların da olduğu Suriye, Filistin, Irak, Mısır ve Eritre uyruklu 113 düzensiz göçmen yakalandı.

Sahil Güvenlik botuyla Bodrum Limanına getirilen düzensiz göçmenler, işlemlerinin ardından Göç İdaresi İl Müdürlüğüne gönderilecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muğla'da 113 düzensiz göçmen yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Kılıçdaroğlu ve İnce, Bekir Coşkun'un cenazesinde yan yana saf tuttu Alanya maçında 11'e alınmayan Feghouli ısınma çalışmalarında yer almadı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu