Son Dakika Haberleri: Muğla'da 'Ayna' Rüzgarı

Muğla'da 'Ayna' Rüzgarı

7 yıl önce

Muğla'da madde bağımlılığına karşı dikkat çekmek amacıyla düzenlenen konserde sahne alan Ayna Grubu, gençleri coşturdu.

Muğla'da 'Ayna' Rüzgarı, System.String[]
Muğla'da madde bağımlılığına karşı dikkat çekmek amacıyla düzenlenen konserde sahne alan Ayna Grubu, gençleri coşturdu.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü'nün destekleriyle Gökkuşağı Kadın ve Aile Derneği, 'Renklerimiz solmasın' adlı proje kapsamında Türkiye'nin sevilen gruplarından Ayna, unutulmaz bir konser verdi.

Atatürk Stadı'nda düzenlenen geceye Muğla Vali Vekili Salih Gürkan, Vali Yardımcısı Mestan Yayman, İl Emniyet Müdür Vekili Halit Altunbaşak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve binlerce vatandaş katıldı.

Gecede sahne alan Grup Ayna ise ilk ve son albümlerinden en beğenilen parçaları canlı olarak seslendirdi. Grubun Solisti Erhan Güleryüz sık sık parça aralarında söylenen şarkılara seyircilerin eşlik etmesinden dolayı teşekkür etti.

Gecenin anısına Muğla Vali Vekili Salih Gürkan, İl Emniyet Müdürü Halit Altunbaşak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz'e plaket ve çiçek takdim edildi.
Haber Yayın Tarihi : 05.10.2012 10:40 Kaynak: CHAÖzge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İşleri bozulan iş adamı, girdiği çiğ börek işinde yok satıyor İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin