Son Dakika Haberleri: Muğla'da Hastanede Korkutan Yangın

Muğla'da Hastanede Korkutan Yangın

7 gün önce

Muğla'da hastanede korkutan yangın (2)ALEVLER SÖNDÜRÜLDÜ, HASTALAR SERVİSLERE ALINMAYA BAŞLANDIMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin mutfağında elektrik kontağından çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından 1 saatte tamamen söndürüldü.

Muğla'da hastanede korkutan yangın (2)

ALEVLER SÖNDÜRÜLDÜ, HASTALAR SERVİSLERE ALINMAYA BAŞLANDI

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin mutfağında elektrik kontağından çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından 1 saatte tamamen söndürüldü.

Alevlerin söndürülmesinin ardından yangın sırasında tahliye edilen hastalar, görevliler tarafından tekrar servislere alınmaya başladı. Güvenlik görevlileri ise sürekli olarak 'Her şey kontrol altında, korkulacak hiçbir şey kalmadı' diyerek, hastaları ve yakınlarını sakinleştirmeye çalıştı.

Hastane Başhekim Yardımcısı Salih Akkuş, "Görevlilerimiz ve itfaiye ekiplerinin kısa sürede alevlere müdahale etmesi tüm olumsuzlukların önüne geçti. Yangında kimseye zarar gelmediği için mutluyuz" dedi.

Öte yandan yangında, hastane mutfağında yaklaşık 100 bin liralık maddi zararın oluştuğu öğrenildi.Hasta Muayene Eden Doktor, Sıra Bekleyen Hasta Yakını Tarafından Darp Edildi Kahraman Polis, Yangında Mahsur Kalan Engellileri Sırtında Taşıyarak Kurtardı

Şanlıurfa'da İplik Fabrikası Alev Alev Yandı! Tonlarca İplik ve Pamuk Kül Oldu Son Dakika! Uzun Dönem Askerlerin 'Bedelli' Videosuna Soruşturma