Son Dakika Haberleri: Muğla'da peş peşe depremler! Panik yarattı

Muğla'da peş peşe depremler! Panik yarattı

7 gün önce

Muğla'nın Dalaman ilçesi açıklarında peş peşe iki deprem meydana geldi. Akdeniz'de 3,6 ve 2.9 büyüklüğündeki iki deprem panik yarattı.

Muğla'nın Dalaman ilçesi açıklarında iki deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan açıklamaya göre; 22:26'da meydana gelen deprem 3,6, 22:38 büyüklüğündeki deprem ise 2.9 büyüklüğünde olduğu ifade edildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı'ndan alına bilgiye göre iki deprem denizde meydana gelirken depremin derinliğinin 43 kilometre olduğu ifade edildi.

CUMARTESİ GÜNÜ DE DEPREM OLMUŞTU

Geçtiğimiz cumartesi günü Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında, Yunanistan'ın Rodos Adası'nın güneyinde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti. Rodos Adası'nın güneyinde, Muğla'nın Marmaris ilçesine 59.23 kilometre mesafedeki deprem, yerin 42.52 kilometre derinliğinde meydana gelmişti. Deprem Marmaris'te hissedilmedi.

Muğla'da peş peşe depremler! Panik yarattı
Haber Yayın Tarihi: 08.10.2019 10:57 İTÜ'lü profesör duyurdu: Depremi Adalar'ın güneyi ve Kumburgaz fay kolunda bekliyoruz
Amerikalılarla, Suriye Milli Ordusu arasında tehlikeli yakınlaşma Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Münbiç açıklaması: Rejimin girmesi benim için çok çok olumsuz değil Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Trump'ın arabuluculuk teklifine yanıt: Biz terör örgütü ile masaya oturmayız