Muğla'da öğrenciler için bilgisayar derslikleri oluşturuldu - Son Dakika

Muğla'da öğrenciler için bilgisayar derslikleri oluşturuldu

28.09.2020 12:37
Muğla'da öğrenciler için bilgisayar derslikleri oluşturuldu, System.String[]

Muğla Büyükşehir Belediyesi, uzaktan eğitim almakta sıkıntı yaşayan öğrenciler için bilgisayar derslikleri oluşturdu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, uzaktan eğitim almakta sıkıntı yaşayan öğrenciler için bilgisayar derslikleri oluşturdu.

Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi'nde hazırlanan bilgisayar dersliklerinden çocuklar ücretsiz faydalanabilecek.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, merkezde gazetecilere yaptığı açıklamada, pandemi nedeniyle milyonlarca öğrencinin okullarından uzakta evlerinde eğitim aldığını hatırlattı.

Başkan Gürün, " Bilgisayar, internet gibi ihtiyaçların fazlasıyla hissedildiği günlerden geçiyoruz. İhtiyaç sahibi çocuklarımız için bilgisayar, tablet desteği kampanyası başlattık. Bunun yanında çocuklarımızın uzaktan eğitim ve canlı dersleri için Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi'mizde derslikler hazırladık." diye konuştu.

Merkezde hazırlanan bilgisayar dersliklerinde ekipler tarafından her türlü hijyen, salgın ve sosyal mesafe tedbirleri alındığı belirtildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muğla'da öğrenciler için bilgisayar derslikleri oluşturuldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik, Arınç'ın istifasıyla ilgili konuştu: Görüşlerinin doğru olmadığı yönünde mutabakat var Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Üst mahkeme kararı bozdu, Palu ailesi davası yeniden başladı İrem Derici'nin geçen hafta müzikseverlerle buluşturduğu şarkısının klibi olay oldu Melih Gökçek'ten Arınç'ın istifası hakkında ilk yorum: Bence yetmez Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var