Muğla'da Yoğun Kar Yağışı - Son Dakika

Muğla'da Yoğun Kar Yağışı

17.02.2012 17:40
Muğla'da Yoğun Kar Yağışı, System.String[]

Muğla'da aniden başlayan yoğun kar yağışı günlük yaşamı ulaşımı olumsuz etkilerken Muğla-Denizli karayolunda ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Muğla'da aniden başlayan yoğun kar yağışı günlük yaşamı ulaşımı olumsuz etkilerken Muğla- Denizli karayolunda ulaşım güçlükle sağlanıyor.

Kent merkezi ile Muğla-Denizli karayolunda etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanıyor. Kar kalınlığının Yılanlı ve Göktepe mevkilerinde 20 santimetreye ulaştığı bildirildi.

- MUĞLA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Muğla'da Yoğun Kar Yağışı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü