Son Dakika Haberleri: Muğla'daki Terör Operasyonundan Kaçan Terörist, İmaj Değiştirmiş Halde Yakalandı

Muğla'daki Terör Operasyonundan Kaçan Terörist, İmaj Değiştirmiş Halde Yakalandı

5 ay önce

Muğla'da 5 teröristin öldürüldüğü, 1 teröristin de kendisini patlattığı operasyondan kaçan PKK'lı, imajını değiştirmesine rağmen güvenlik güçlerine yakalandı.

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde güvenlik güçlerince düzenlenen operasyonda kaçan PKK'lı terörist Dalaman ilçesinde gözaltına alındı.

DALAMAN'DA OLDUĞU İSTİHBARATI ALINDI

Köyceğiz ilçesinde 5 teröristin öldürülmesinin, bir teröristin de portakal bahçesinde meydana gelen patlamada ölmesinin ardından kaçan diğer bir teröristin yakalanması için bölgedeki çalışmalar aralıksız sürdürüldü.

AA muhabirinin Emniyet kaynaklarından aldığı bilgiye göre, Muğla Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kaçan teröristin Dalaman ilçesinde olduğu bilgisi üzerine harekete geçti.

TANINMAMAK İÇİN İMAJ DEĞİŞTİRMİŞ

Tanınmamak için imaj değişikliğine gittiği görülen "Reşit" kod adlı Serbest Şenlik, Dalaman merkezinde kaçmaya çalışırken gözaltına alındı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde 4 Ekim'deki yol kontrolünde 4 terörist ve 3 iş birlikçisi yakalanmış, bir gün sonra da Köyceğiz ilçesindeki ormanlık alanda 5 terörist etkisiz hale getirilmişti. Kaçan iki terör örgütü üyesinden biri saklandığı portakal bahçesinde, civardaki vatandaşlarca fark edilmesi üzerine paniğe kapılıp üzerindeki el bombasını patlatmış, diğer teröristin yakalanması için operasyon başlatılmıştı.
Oryantal Didem, Kendisini İzlemeye Gelenleri Uyardı: Tansiyonunuzu Ölçtürüp Gelin Mehmetçik, Harekat Merkezinin Kapısına Kararlılığını Yazdı: Bu Takım Bu Maçı Alır!

Hande Doğandemir, Sevgilisi Mert Fırat'ı Rol Arkadaşı Gökçe Bahadır'dan Kıskanıp Terk Etti