Muğla'daki Yeşil Alan ve Parklar Yenilendi - Son Dakika

Muğla'daki Yeşil Alan ve Parklar Yenilendi

05.01.2012 13:20
Muğla'daki Yeşil Alan ve Parklar Yenilendi, System.String[]

Muğla Belediyesi kentteki yeşil alan ve parklarda yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Muğla Belediyesi kentteki yeşil alan ve parklarda yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Muğla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Salih Tufan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yapılan son yenileme çalışmaları ile yeşil alan ve parklardaki çocuk oyun gruplarının 45'e, açık hava spor alanlarının 17'ye, park sayısının ise 64'e yükseldiğini söyledi.

Yeşil alanların rekreasyon kalitesini yükseltmek üzere gerçekleştirdikleri çalışmaların devam ettiğini belirten Tufan, "Belediye olarak yeşil alan ve parklarda yapılan son düzenlemelerde açık hava spor aletleri için 12 bin lira, çocuk oyun grupları için ise 4 bin 100 lira harcama yapıldı. Muğla'yı daha yeşil ve daha yaşanabilir bir kent kılmak için elimizden geleni yapıyoruz. Muğla Belediyesi olarak vatandaşlarımızın eğlenebileceği, eğlenirken de spor yapabilecekleri alanlar oluşturuyoruz" diye konuştu.

- MUĞLA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Muğla'daki Yeşil Alan ve Parklar Yenilendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın