Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkan adayı Fatih Bozoğlu projelerini açıkladı - Son Dakika

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkan adayı Fatih Bozoğlu projelerini açıkladı

04.05.2021 16:05
Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkan adayı Fatih Bozoğlu projelerini açıkladı, System.String[]

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkan adayı Fatih Bozoğlu, projelerini anlattı.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkan adayı Fatih Bozoğlu, projelerini anlattı.

Başkan adayı olduğunu geçtiğimiz hafta açıklayan gazeteci Fatih Bozoğlu, bugüne kadar bazı STK'lar ile eğitim bursu verenler arasında köprü olduğunu bildirdi.

Öğrencilerin burs almasına vesile olduğunu anlatan Bozoğlu, şunları kaydetti:

"Şimdi Muğla Gazeteciler Cemiyeti olarak başta kendi üyelerimizin evlatları olmak üzere gençlerimize eğitim bursu sağlayacağız. Bununla beraber gazetecilik eğitimi alan başarılı ve ihtiyaç sahibi gençlerimize de burs sağlamaya çalışacağız. Mesleğimizi yaparken karşımıza çıkan hukuki sorunlar için MGC ile birlikte gönüllü olarak hareket eden avukatlarımızla anlaşmalarımız yaptık. Gazetecilik yaparken yaşadığımız her türlü hukuki sorunlarımız için avukat arkadaşlarımız ücretsiz olarak meslektaşlarımıza destek verecekler. Böylelikle üyelerimiz gazetecilik mesleğini yaparken yanlarında hukuki desteği net olarak hissedecekler. Kanuni olarak haklarının neleri kapsadığını ilk ağızdan kişiye özel olarak öğrenebilecekler."

Bozoğlu, üyelerin sağlık hizmetlerinden belirli oranlarda indirim alarak yararlanabilmesi için görüşmelere başladıklarını belirtti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkan adayı Fatih Bozoğlu projelerini açıkladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ceza yemeye hazır olan Galatasaray yönetimi, binlerce taraftarı stada alıyor Ceza yemeye hazır olan Galatasaray yönetimi, binlerce taraftarı stada alıyor Aşı sevkiyatları planlandığı gibi giderse, 20 yaş üstü herkes Temmuz'da aşılanmış olacak Aşı sevkiyatları planlandığı gibi giderse, 20 yaş üstü herkes Temmuz'da aşılanmış olacak Patronu tarafından boğazına bıçak dayanarak cinsel saldırıya uğradı! Patronu tarafından boğazına bıçak dayanarak cinsel saldırıya uğradı! Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam nasıl şampiyon olur? İşte o ihtimaller Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam nasıl şampiyon olur? İşte o ihtimaller İddianameden korkunç detaylar! İşkenceci koca, Melek İpek'i aldattığı Melike'ye de hayatı zindan etmiş İddianameden korkunç detaylar! İşkenceci koca, Melek İpek'i aldattığı Melike'ye de hayatı zindan etmiş WhatsApp'ın verdiği süre doldu, peki hesaplar silinecek mi? Resmi açıklama geldi WhatsApp'ın verdiği süre doldu, peki hesaplar silinecek mi? Resmi açıklama geldi Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Mide bulandıran olay! Takdir belgesi karşılığında kız öğrencilere cinsel istismarda bulundu Mide bulandıran olay! Takdir belgesi karşılığında kız öğrencilere cinsel istismarda bulundu
Advertisement