Muğla Merhum Gülriz Sururi Anısına Konser - Son Dakika

Muğla Merhum Gülriz Sururi Anısına Konser

10 ay önce

Merhum Gülriz Sururi anısına konserTürkiye tiyatrosunun önemli sanatçılarından merhum Gülriz Sururi, anısına, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konser düzenlendi.

Muğla Merhum Gülriz Sururi Anısına Konser, System.String[]

Merhum Gülriz Sururi anısına konser


Türkiye tiyatrosunun önemli sanatçılarından merhum Gülriz Sururi, anısına, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konser düzenlendi.


Pekdemir Kültür- Sanat Organizasyon tarafından 31 Aralık 2018 tarihinde 89 yaşında vefate eden merhum oyuncu Gülriz Sururi anısına, Herodot Kültür Merkezi'nde konser düzenlendi. Sayısız tiyatro oyununda oynayan ve yöneten aynı zamanda 6 kitap yazan usta oyuncu Gülriz Sururi için düzenlenen konserde İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürü Aytül Büyüksaraç ile Altuğ Dilmaç solistlik yaptı. Seslendirilen 16 eser, ilgiyle dinlendi. Müzik sunumunda


bale gösterisi de yapıldı. Yaklaşık 2 saat süren konseri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, belediye başkan adaylarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 600 kişi izledi.

Muğla Merhum Gülriz Sururi Anısına Konser

Haber Yayın Tarihi: 04.03.2019 10:22 Kaynak: DHASon Dakika

Davutoğlu'nun tanıtım programında en çok ve en az kullandığı kelimeler dikkat çekti
Karısını kendi yatağında başka bir adamla basan şahıs kurşun yağdırdı! Genç kız, tartıştığı sürücü tarafından dövülüp otomobilden atıldı