CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan mide kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırıldı - Son Dakika

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan mide kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

11.08.2022 21:33
CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan mide kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Muğla'nın Milas ilçesinde, mide kanaması geçirdiğinden şüphelenilen CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan tedaviye alındı.

Muğla'nın Milas ilçesinde, mide kanaması geçirdiğinden şüphelenilen CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan tedaviye alındı.

İlçedeki evinde rahatsızlanan Özcan, kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye gitti. Hastanede müdahalesi yapılan Özcan, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Yapılan tetkiklerde mide kanaması geçirdiği değerlendirilen Özcan, tedavi altına alındı.

CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Özcan'ın dün akşam rahatsızlandığını ve sabah kendisine özel bir hastanede serum takıldığını söyledi.

Özcan'ın Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne tedbir amaçlı sevk edildiğini belirten Zeybekoğlu, "Milletvekilimizin sağlık durumu iyi. CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ile kendisini ziyaret ettik. Sağlık durumunu takip ediyoruz." diye konuştu.

YORUMLAR
500
Kütahyalı Vatandaş: 'Açım Ağabey. 20 Yıldır Esnaflık Yapıyorum. Vardığım Netice Ne? Herkes Kendi Yandaşlarına İş Gördürüyor. Biz Ne Yapacağız?' Kütahyalı Vatandaş: 'Açım Ağabey. 20 Yıldır Esnaflık Yapıyorum. Vardığım Netice Ne? Herkes Kendi Yandaşlarına İş Gördürüyor. Biz Ne Yapacağız?' Ayhan Barut: 'Balık Tutmak İsteyen Köylülerimiz Mağdur Ediliyor' Ayhan Barut: 'Balık Tutmak İsteyen Köylülerimiz Mağdur Ediliyor' Emeklilerden AKP Kayseri Milletvekili Nergis'in Paylaşımına Tepki: 'Onların Tuzu Kuru. Gelin Bir Görün. Tane ile Sebze Meyve Alıyoruz' Emeklilerden AKP Kayseri Milletvekili Nergis'in Paylaşımına Tepki: 'Onların Tuzu Kuru. Gelin Bir Görün. Tane ile Sebze Meyve Alıyoruz'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan mide kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement