Muğla Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın Şarkılarını Seslendirdi Hd - Son Dakika

Muğla Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın Şarkılarını Seslendirdi Hd

22.08.2018 16:07

Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın şarkılarını seslendirdiTÜRK müziğinin en önemli seslerinden Müzeyyen Senar'ın iz bırakan şarkıları, Şevval Sam'ın yorumu ile Bodrumlular ile buluştu.

Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın şarkılarını seslendirdi

TÜRK müziğinin en önemli seslerinden Müzeyyen Senar'ın iz bırakan şarkıları, Şevval Sam'ın yorumu ile Bodrumlular ile buluştu. Senar'ın 84 yıllık sanat hayatından önemli kesitlerin müzikle harmanlandığı gece, sanat sevelerden beğeni topladı.

Bodrum'da özel bir organizasyon firması tarafından düzenlenen Bodrum Yaz Konserleri kapsamında Şevval Sam, 100 yaşın kutlu olsun Müzeyyen isimli müzikal projesi ile sahne aldı. Bodrum Antik Tiyatro'da düzenlenen Figen Şakacı'nın yazdığı müzikali, Engin Alkan yönetti. Konseri aralarında ünlü oyuncu Ruhsar Öcal, Müzeyyen Senar'ın kızı Feraye ve Gazeteci Güneri Civaoğlu'nun aralarında bulunduğu yaklaşık 1500 kişi izledi. 84 yıllık sanat hayatına pek çok unutulmaz eser sığdıran değerli sanatçının hayatından önemli kesitlerin müzikle harmanlandığı gösteri izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Müzeyyen Senar ile birlikte çalışan usta müzisyenler, Serdar Kaşıkçılar, İsmail Topyanak, Mustafa Taşpınarlı, Sezgin Sezer ve Fahrettin Yanar da Sam'a eşlik etti.

Müzikli gösteride Müzeyyen Senar'ın Bursa'dan İstanbul'a gelişi, Atatürk'ün önünde ilk kez şarkı söyleyişi gibi önemli anılarının sahnelendiği yaklaşık iki saat süren müzikalde, sanatçının anneliği, aşkları, hüzünleri ve mutluluklarına dair kesitlerde seyirciyle paylaşıldı. Konserin sonlarına doğru Senar'ın 100'üncü yaşını kutlayan Şevval Sam, Onun adı Müzeyyen, o ölecek değil ya biz ağladığımızda, her aşık olduğumuzda bir daha doğacak dedi. Gösterinin sonunda seyirciler için çok özel bir sürpriz hazırlayan, 'Müzeyyen' ekibi, duayen sanatçının kızı Feraye Işıl'ı sahneye davet etti. Sahnede Müzeyyen Senar'ın 'Feraye' şarkısını seslendiren kızı Işıl, seyirciden büyük alkış aldı.

Muğla Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın Şarkılarını Seslendirdi Hd
Muğla Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın Şarkılarını Seslendirdi Hd
Muğla Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın Şarkılarını Seslendirdi Hd
Muğla Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın Şarkılarını Seslendirdi Hd

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Muğla Şevval Sam Bodrum'da Müzeyyen Senar'ın Şarkılarını Seslendirdi Hd - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü