Muğla Üniversitesi BESYO Başarıya Doymuyor - Son Dakika

Muğla Üniversitesi BESYO Başarıya Doymuyor

26.11.2012 13:20
Muğla Üniversitesi BESYO Başarıya Doymuyor, System.String[]

Azerbaycan'da düzenlenen Dünya Üniversitelerarası Boks Şampiyonası'nda, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi BESYO öğrencisi Caner Sayak ikinci oldu.

Azerbaycan'da düzenlenen Dünya Üniversitelerarası Boks Şampiyonası'nda, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencisi Caner Sayak ikinci oldu. Moldovalı rakibini yendikten sonra gümüş madalyayı garantileyen Sayak, finalde Estonyalı rakibine yenildi.

Caner Sayak, MÜ BESYO Müdürü Doç. Dr. Adnan Çevik'i makamında ziyaret etti. Müdür yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Ali Tekin ve Yrd. Doç. Dr. Savaş Duman'ın da hazır bulunduğu ziyarette Çevik, Sayak'ı cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi. Müdür Çevik, yaptığı açıklamada, "BESYO olarak özellikle mücadele sporlarında elde ettiğimiz başarılar devam etmektedir. Öğrencilerimiz, bu yıl Türkiye Muay-Thai Şampiyonası'nda kızlarda takım halinde şampiyon, Avrupa Kickboks Şampiyonası'nda Zehra Gülgen'le üçüncü oldu. Caner'in dünya ikinciliği, tüm bu başarıları taçlandırdı. Caner finalde altını kaçırdı; yerini tutmayacağını biliyorum ama onu cumhuriyet altınıyla ödüllendiriyoruz. Okul yönetimi olarak başarılı sporcu öğrencilerimizin her zaman yanında olacağız. Okulumuz önümüzdeki dönemlerde sadece mücadele sporlarında değil, diğer dallarda da zirveye yerleşecektir." dedi.

Muğla Üniversitesi BESYO Başarıya Doymuyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Muğla Üniversitesi BESYO Başarıya Doymuyor - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde 2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri'ne layık görülen isimler belli oldu Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2,3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun Ülkede infial yaratan olay! Küçük kız, cinsel istismara uğradıktan sonra öldürüldü Son Dakika: Türkiye'de 29 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 72 kişi vefat etti, 2319 yeni vaka tespit edildi Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı Yağmur sonrası görsel şölen! Konyaaltı Sahili'nde oluşan ışık hüzmesini görenler telefonlarına sarıldı