Son Dakika Haberleri: Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor

Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor

8 yıl önce

Muğla Valiliği tarafından başlatılan uygulamayla hafta içi her gün, ayrım yapmaksızın yaklaşık 600 öğrenciye sıcak çorba dağıtılıyor.

Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor, System.String[]

Muğla Valiliği tarafından başlatılan uygulamayla hafta içi her gün, ayrım yapmaksızın yaklaşık 600 öğrenciye sıcak çorba dağıtılıyor. Muğla Üniversitesi Kampüsü içinde ve Kötekli Mahallesi'nde dağıtılan çorbaya, özellikle evlerde kalan öğrenciler büyük rağbet gösteriyor. Çorba dağıtma ihalesini alan firma, zaman zaman meyve de veriyor.


Öğrenciler, bu uygulamadan memnun olduklarını belirterek, "Evde kalan öğrencileriz, çoğu zaman sabah kahvaltı yapacak zamanımız olmuyor. Biz de valilik tarafından verilen çorbayı yiyoruz. Güzel düşünülmüş, iyi bir organizasyon. Özellikle sınav dönemlerinde gece geç saatlere kadar ders çalıştıktan sonra sabah kalkıp kahvaltı yapmamız mümkün olmuyor. Kahvaltımızı, okula giderken ayaküstü sıcak bir çorbayla yapıyoruz." dedi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 12:29 Kaynak: CHAMilyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Enerji Kimlik Belgesi almak artık zorunlu
Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi Cinsel içerikli paylaşımlar yapan Ömür Gedik, tepkilerin odağı oldu