Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor - Son Dakika

Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor

02.01.2012 12:29
Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor, System.String[]

Muğla Valiliği tarafından başlatılan uygulamayla hafta içi her gün, ayrım yapmaksızın yaklaşık 600 öğrenciye sıcak çorba dağıtılıyor.

Muğla Valiliği tarafından başlatılan uygulamayla hafta içi her gün, ayrım yapmaksızın yaklaşık 600 öğrenciye sıcak çorba dağıtılıyor. Muğla Üniversitesi Kampüsü içinde ve Kötekli Mahallesi'nde dağıtılan çorbaya, özellikle evlerde kalan öğrenciler büyük rağbet gösteriyor. Çorba dağıtma ihalesini alan firma, zaman zaman meyve de veriyor.

Öğrenciler, bu uygulamadan memnun olduklarını belirterek, "Evde kalan öğrencileriz, çoğu zaman sabah kahvaltı yapacak zamanımız olmuyor. Biz de valilik tarafından verilen çorbayı yiyoruz. Güzel düşünülmüş, iyi bir organizasyon. Özellikle sınav dönemlerinde gece geç saatlere kadar ders çalıştıktan sonra sabah kalkıp kahvaltı yapmamız mümkün olmuyor. Kahvaltımızı, okula giderken ayaküstü sıcak bir çorbayla yapıyoruz." dedi.

Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor
Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Muğla Valiliği Öğrencilere Çorba Dağıtıyor - Son Dakika


Son Dakika

Vapurdan atlayarak canına kıyan kadının intiharı kamerada 760 gole ulaşan Ronaldo, tarihin en golcü futbolcusu oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Milli Görüş'ün saygın ismi Doç. Dr. Nedim Urhan ile görüştüğü ortaya çıktı Korona nedeniyle zor günler geçiren restoran ve kafelerden yeniden açılmak için 5 maddelik öneri Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor ABD'nin yeni başkanı Joe Biden, Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu