Muğla'ya Uşaklı Emniyet Müdürü - Son Dakika

Muğla'ya Uşaklı Emniyet Müdürü

07.09.2012 10:52
Muğla'ya Uşaklı Emniyet Müdürü, System.String[]

Muğla'da 3,5 yıldır Emniyet Müdürü olarak görev yapan Kadir Ay, son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne atandı.

Muğla'da 3,5 yıldır Emniyet Müdürü olarak görev yapan Kadir Ay, son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne atandı. Muğla Emniyet Müdürlüğü'ne ise Bingöl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal atandı.

13 Ocak 2010 tarihinde Muğla Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Kadir Ay, Muğla'da yaklaşık 3 yıl görev yaptı. Muğla'ya gelmeden önce Emniyet Genel Müdürlüğü Avrupa Birliği Projeler Müdürlüğü, Türkiye Futbol Federasyonu temsilciliği ve Polis Kayak Milli Takımı Antrenörlüğü yapan Kadir Ay, son kararname ile Ankara Emniyet Müdürü olarak ataması yapıldı.

Muğla Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Ahmet Akbal ise 30 Temmuz 2010 tarihinde atandığı Bingöl Emniyet Müdürlüğü'nden sonra İl Emniyet Müdürü olarak ikinci görev yeri Muğla olacak. 1963 yılında Uşak'ta doğan Ahmet Akbal, 1987 yılında Polis Akademisini bitirerek İstanbul Emniyet Müdürlüğünde Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı. 1995 yılında şark görevini yapmak üzere Batman ilinde Asayiş ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüklerinde görev yaptı. 2000 yılında şark dönüşü İstanbul'un çeşitli ilçelerinde İlçe Emniyet Müdürü ve Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2007-2010 yılları arasında İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinde bulunurken, 30 Haziran 2010 tarihinde 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ettikten sonra 30 Temmuz 2010 tarihli kararnameyle Bingöl Emniyet Müdürlüğüne atandı. Muğla'nın yeni Emniyet Müdürü Ahmet Akbal evli ve 3 çocuk babası. - MUĞLA

Muğla'ya Uşaklı Emniyet Müdürü
Muğla'ya Uşaklı Emniyet Müdürü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Muğla'ya Uşaklı Emniyet Müdürü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi