Muhammed Salah maskesi takıp mağazayı soymak isteyen 4 hırsız kıskıvrak yakalandı - Son Dakika

Muhammed Salah maskesi takıp mağazayı soymak isteyen 4 hırsız kıskıvrak yakalandı

20.05.2020 21:34

Mısır'ın başkenti Kahire'de Liverpool'un Mısırlı yıldız futbolcusu Muhammed Salah'ın maskesini takıp bir mağazayı soymak isteyen 4 silahlı soyguncu güvenlik güçleri tarafından yakalandı.

Mısır'ın başkenti Kahire'nin Nasr City ilçesinde filmleri aratmayacak bir soygun girişiminde bulunuldu.

Hassanein Heikal Caddesi'nde bulunan bir mağazayı soymak isteyen silahlı 4 çete üyesi, tanınmamak için Muhammed Salah maskesi taktı. Ancak soygun planladıkları gibi gitmedi. Güvenlik güçleri, 4 silahlı soyguncuyu maskeleriyle birlikte kıskıvrak yakaladı.

Yapılan açıklamada, 4 hırsızın da ülkedeki büyük bir hırsızlık çetesinin üyesi olduğu doğrulandı.

Muhammed Salah kılığına girip mağazayı soymak isteyen hırsızlar kıskıvrak yakalandı

LA CASA DE SALAH

Muhammed Salah maskeleriyle yapılan bu başarısız soygun girişimi, akıllara sevilen dizi La Casa de Papel'i getirdi. Dizide, soyguncular kimliklerini gizlemek için Katalan sürrealist ressam Salvador Dali'nin maskesini takıyorlardı.

(Kaynak: Hürriyet)

Muhammed Salah maskesi takıp mağazayı soymak isteyen 4 hırsız kıskıvrak yakalandı

Son Dakika Spor Muhammed Salah maskesi takıp mağazayı soymak isteyen 4 hırsız kıskıvrak yakalandı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı