Muharrem İnce, gazeteci Zafer Şahin'e bu sözlerle yüklendi: Doğal gaz bulundukça doğal gaza zam geliyor, siz gidin bu masalları A Haber'de anlatın! - Son Dakika

Muharrem İnce, gazeteci Zafer Şahin'e bu sözlerle yüklendi: Doğal gaz bulundukça doğal gaza zam geliyor, siz gidin bu masalları A Haber'de anlatın!

26.05.2022 13:34

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, dün akşam konuk olduğu CNN Türk canlı yayınında gazeteci Zafer Şahin ile gergin anlar yaşadı. Şahin'in, "Bugün 4. gemimiz geldi, Karadeniz'de doğal gaz bulundu." sözlerine tepki gösteren İnce, "Doğal gaz bulundukça doğal gaza zam geliyor, ya siz gidin bu masalları A Haber'de anlatın!" ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, dün akşam CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programına konuk oldu.

''BU MASALLARI A HABER'DE ANLATIN''

Yayın boyunca dikkat çeken açıklamalarda bulunan İnce, sık sık gazeteci Zafer Şahin ile de polemiği girdi. Zafer Şahin'in "Bugün 4. gemimiz geldi, Karadeniz'de doğal gaz bulundu" sözlerine yanıt veren İnce, "Doğal gaz bulundukça doğal gaza zam geliyor, ya siz gidin bu masalları A Haber'de anlatın!" ifadelerini kullandı.

"BIRAK SAVUNMAYI"

Daha sonra Şahin'in "Türkiye tarımda 1 numaradır" demesi üzerine ise İnce, "Fındığın fiyatını Hamburg belirliyor. Hiçbir gücün yok, masal anlatıyorsun! Bırak savunmayı; doğruyu bulalım çocuklarımız aç kalacak, kıtlık gelecek" dedi.

DOKTOR MAAŞI SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Muharrem ince ekonomiye ilişkin konuşurken Zafer Şahin'in "Doktor maaşının 7500 TL değil inanmıyorum" demesi üzerine ise doktorlar Twitter'a maaş bordrosunu atmaya başladı.

GÜNDEM OLDULAR

İnce'nin Şahin'le yaşadığı diyaloglar sosyal medyanın da gündemine oturdu. Kullanıcılar ikili arasındaki polemiklerle ilgili Twitter'da çok sayıda paylaşım yaptı.

CNN Türk canlı yayınına Muharrem İnce ve Zafer Şahin arasındaki polemik damga vurdu
CNN Türk canlı yayınına Muharrem İnce ve Zafer Şahin arasındaki polemik damga vurdu
CNN Türk canlı yayınına Muharrem İnce ve Zafer Şahin arasındaki polemik damga vurdu
YORUMLAR (4)
  • Halil Yener: Niye adam doğru demiş ülkede kendi ürettiğimiz ürüne yurtdışından daha fazla ücret ödeyip alıyoruz bu Hükümeti savunanlar birgün başka bir hükümet gelince bu iktidar hakkında ne diyecekler merak ediyorum devlet hükümet yönetim demek futbol takımı fanatikliğiyle karıştırmayın şuanda bulunduğumuz durum içler acısı Taci hükümete yanaşmış ye kürküm ye diyenler bunu umursamaz ama birgün akarınız kesilirse ortada kalmayasınız saygılar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Caner kayalı: Bir insan bu kadar cahil bir cümle kurarmı ya.Adam diyor ki siz buldukça zam geliyor diyor.Doğal gaz bulunduğu anda hemen bir burgu ile yeri delip havaya su gibi fışkırmaya başlayacakmı.Bulunan bir kuyunun üzerine platformunun bile kurulması bir,iki yıl süredir.O da en iyi ihtimalle.Buna rağmen 2023 te sisteme dahil edeceğiz diyor.Adam sanıyor yolda bulundu o zaman neden düşmüyor doğal gaz diyor.Tipik bir CHP kafası.Boşuna parti kurdu bu adam.Bom boş bir adam,hemde bomboş.Yazık bir umut demiştik Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Alaaddin Coşkun: Bu ülkeden gaz fışkırsa petroller oluk oluk aksa hertaraf elektrik santrali dolsa barajların dolsa taşsa hatta kapakları bile açsak Suriyelilerin bedavaya kullanıldığı yerde bu millet asla ucuza kullanamaz.boşuna hayal falan kurmayın. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Muharrem İnce'nin Millet İttifakı hakkındaki sözleri çok konuşulur: 11 ay bile dayanamazsınız Muharrem İnce'nin Millet İttifakı hakkındaki sözleri çok konuşulur: 11 ay bile dayanamazsınız Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, İzmir'de vatandaşlara seslendi Açıklaması Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, İzmir'de vatandaşlara seslendi Açıklaması Millet İttifakı'nı eleştiren Muharrem İnce: 11 ay bile dayanamazsınız (2) Millet İttifakı'nı eleştiren Muharrem İnce: 11 ay bile dayanamazsınız (2)

Son Dakika Güncel Muharrem İnce, gazeteci Zafer Şahin'e bu sözlerle yüklendi: Doğal gaz bulundukça doğal gaza zam geliyor, siz gidin bu masalları A Haber'de anlatın! - Son Dakika


Advertisement