Son Dakika Haberleri: Muharrem Usta'dan Açıklama!

Muharrem Usta'dan Açıklama!

12 ay önce

Trabzonspor'un eski başkanı Muharrem Usta, bordo-mavili yönetimin resmi siteden yayınladığı Bağımsız Denetçi Raporu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Muharrem Usta'dan Açıklama!, System.String[]

Trabzonspor'un eski başkanı Muharrem Usta, kendisiyle ilgili bordo-mavili yönetimin resmi siteden yayınladığı Bağımsız Denetçi Raporu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
"Başkanlıktan ayrıldıktan sonra şuursuzca saldırılar karşısında Trabzonspor'umuza zarar vermemek adına sabırla davranarak mümkün olduğu kadar sessiz kalmayı yeğledim.
Bu ısmarlama raporun amacı herkesin malumudur.
Hafta sonu takımımızın önemli bir maçı olması nedeniyle konuyla ilgili açıklamayı maç sonrasında  yapacağım.
Hayal dünyalarında hedef tahtasına kırmızı rengi koyanlar ahlak sınırı tanımamak için her zaman önemli bir motivasyon faktörü bulmuşlardır.
Kulübümüzün uzun yıllar boyunca biriken devasa ekonomik sorunlarını çözmek adına tarihimizin en büyük sponsorluğunu yapmak dışında kulübümüze milyonlarca dolar destek olan bir yönetime bunca düşmanlık açıklanmaya mahkum bir konu olmalıdır.
Çamur at izi kalsın taktiği tarihin her döneminde ahlak sorunu olanların bir numaralı meselesi olmuştur.
Kamuoyuna saygıyla duyrulur"

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 28.09.2018 01:10 

YORUMLAR


Adana'nın yeni gözdesi ciğer bezi! Kilosu 10 liradan satılıyor, talep patlaması var
Ahmet Davutoğlu'ndan sonra AK Parti'de istifalar: Eski milletvekilleri ve il başkanları da partiden ayrıldı Sürüye düşen yıldırım, 60 koyunu telef etti