Muhasebeci ve Mali Müşavirlere Hizmet İçi Eğitim Semineri - Son Dakika

Muhasebeci ve Mali Müşavirlere Hizmet İçi Eğitim Semineri

17.02.2012 17:00
Muhasebeci ve Mali Müşavirlere Hizmet İçi Eğitim Semineri, System.String[]

Bandırma, Gönen, Manyas, Erdek ve Marmara ilçelerindeki muhasebeci ve mali müşavirlere, hizmet içi eğitim semineri verildi.

Bandırma, Gönen, Manyas, Erdek ve Marmara ilçelerindeki muhasebeci ve mali müşavirlere, hizmet içi eğitim semineri verildi.

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TURMOB) eğitmenleri Bülent Güven ve Selvet Kıymaz tarafından, Bandırma Ticaret Odası Konferans Salonu'nda verilen seminerde, 126 kişiden oluşan muhasebeci ve mali müşavirlere son çıkan yasa ve yönetmelikler hakkında bilgi verildi.

Balıkesir Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Recep Onur Yılmaz'ın da katıldığı seminerin, 3 gün süreceği kaydedildi.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Muhasebeci ve Mali Müşavirlere Hizmet İçi Eğitim Semineri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü Milli Kick Boksçu Mustafa Danışmaz'a pusu kurup, babasını öldüren şahsa müebbet hapis cezası İzmir depremi yıllar öncesine götürdü! Gölcük depreminde enkazdan çıkarılan Gizem Güven'den duygusal paylaşım Çocukken ırmaktan tuttuğu balıkları şimdi üreterek dünyaya pazarlıyor Çam kozalağından denemelik turşu yapmaya başlamıştı, şimdi taleplere yetişemiyor Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, arama kurtarma çalışması devam ediyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi