Muhsin Ertuğrul, Mezarı Başında Anıldı - Son Dakika

Muhsin Ertuğrul, Mezarı Başında Anıldı

29.04.2018 19:27
Muhsin Ertuğrul, Mezarı Başında Anıldı

Tiyatro sanatçısı, yönetmen ve yapımcı Muhsin Ertuğrul, vefatının 39. yılında kabri başında anıldı.

Tiyatro sanatçısı, yönetmen ve yapımcı Muhsin Ertuğrul, vefatının 39. yılında kabri başında anıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'ndan yapılan açıklamaya göre, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda düzenlenen anma törenine, Şehir Tiyatroları Müdürü Salih Efiloğlu, Genel Sanat Yönetmeni Süha Uygur, Müdür Yardımcısı Ceyhun Ünlü, Genel Sanat Yönetmen Yardımcıları Özgür Kaymak, Melahat Abbasova ve sanatçılar Metin Çoban, Emin And, Yılmaz Atadeniz, Uğurtan Atakan, Ümit Denizer, Derya Çetinel, Cevdet Ünlü, Aslan Altın ile sanatçının sevenleri katıldı.

Efiloğlu, Uygur, Çoban, And, Denizer ve Atadeniz'in Muhsin Ertuğrul ile ilgili düşüncelerini paylaştığı törenin sonunda, sanatçının mezarına karanfiller bırakıldı, dua edildi.

Uyuşturucu ile mücadele bu filmde anlatılacak Uyuşturucu ile mücadele bu filmde anlatılacak Uluslararası Ordu Oyunları 2022 Korla Bölümü Çin'in Kuzeybatısındaki Xinjiang'da Başladı Uluslararası Ordu Oyunları 2022 Korla Bölümü Çin'in Kuzeybatısındaki Xinjiang'da Başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muhsin Ertuğrul, Mezarı Başında Anıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement