"Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret" - Son Dakika

"Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret"

Ziyarette Atik Birici'yle Belediye Özel Kalem Müdürü Akın Şatıroğlu ve Mahalle Muhtarları da bulundu.

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, İl Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti ile Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Murat Gülbasan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Belediye Başkan Vekili Atik Birici'yle Belediye Özel Kalem Müdürü Akın Şatıroğlu ve Mahalle Muhtarları da bulundu.


Elazığ'ın tüm mahallelerinde Belediye'nin farklı bir çalışmasının olduğunu ve şehre güzellik katmak için Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'nun özverili bir şekilde çalışmalarını yürüttüğünü ifade eden Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi:


"Dün olduğu gibi bugünde iyi günde ve kötü günde her zaman Başkanımız bizlerle birlikte oldu. Kendilerine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler dernek olarak her zaman belediyemizin yanındayız. Elazığ'a güzel hizmetler için belediyenin kapsını çalıyoruz. Sürekli işlerimizi görüyorsunuz. İnşallah Elazığ'ın daha ileriye gitmesi için bizlerde sizinle beraber olacağız."


Şehrin tüm mahallelerine eşit hizmet ağını taşıdıklarını ve mahalle muhtarlarıyla ortak hareket ettiklerini ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu ise açıklamasında şunları söyledi:


"Bugün muhtarlarımızla birlikteyiz değerli kardeşim Murat Gülbasan bir kez daha Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçildi kendisini tebrik ediyorum. Muhtarlarımız özverili bir şekilde çalışıyor ve her zaman bizlerle birlikte hareket ediyorlar. Yeniden başkanlığa seçilen Murat Gülbasan'ı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum."

YORUMLAR

Son Dakika

23:53 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş yanıt verdi: Ayasofya Camii'nin ismi değişecek mi? 22:56 LGS sınavına giren öğrencinin cevap kağıdı kayboldu 22:56 Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu vatandaşı azarladı: Terbiyesizlik yapma lan 21:48 Şeyma Subaşı'nın fiziğini sergilediği paylaşımlarına beğeni yağıyor 21:08 Türkiye'nin Ayasofya'yı ibadete açması Yunanistan'ı çıldırttı! Küstah yaptırım çağrısı 20:57 Kalın'dan UNESCO'ya sert yanıt: Ayasofya cami olunca neden 'dünya mirası' statüsünü kaybedecek? 20:32 Duygu Özaslan, "Kilo aldı" eleştirilerine pembe bikinili pozla yanıt verdi 19:43 Bakan Albayrak'tan 1 milyon yazılımcı projesiyle ilgili açıklama: 17 Temmuz'daki sürprizlerimiz için takipte kalın 19:30 Son Dakika: Türkiye'de 11 Temmuz günü koronavirüs nedeniyle 21 kişi hayatını kaybetti, 1016 yeni vaka tespit edildi 18:45 Otopside boynunda ip izine rastlanan 6 yaşındaki kızın annesinin feryadı yürekleri dağladı 18:25 Aynı bölgede denize giren 2 kişi, 20 dakika arayla akıntıya kapılarak boğuldu 17:16 Ayasofya kararı Yunanistan'ı çıldırttı! Atatürk'ün Selanik'teki evi için iğrenç teklif 16:42 Testi pozitif çıkan yolcuyla temas ettiği için karantinaya alınan otobüs şoförü, canına kıydı 15:37 Francesca Cipriani'den Can Yaman itirafı: Bütün gece bana kur yaptı, sonra da bana cevap vermedi 14:14 Rus genç kız dalış yaparken fark etti, denizden çıkan şeye kimse inanamadı