Muhtarlardan Emniyet Müdürü Acaröz'e Ziyaret - Son Dakika

Muhtarlardan Emniyet Müdürü Acaröz'e Ziyaret

18.02.2012 16:00
Muhtarlardan Emniyet Müdürü Acaröz'e Ziyaret, System.String[]

Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Yavuz, Karabük Emniyet Müdürü Süleyman İlhan Acaröz'ü ziyaret etti.

Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Yavuz, Karabük Emniyet Müdürü Süleyman İlhan Acaröz'ü ziyaret etti.

Acaröz, ziyarette yaptığı konuşmada, mahalle ve köylerde huzurun sağlanmasında devlet güçleri ile muhtarların çok sıkı diyalog içinde olduklarını söyledi.

Muhtarların Safranbolu'da kendilerine çok yardımcı olduğunu vurgulayan Acaröz, şunları kaydetti:

"Özellikle Toplum Destekli Polislerle muhtarlarımız arasındaki koordinasyon neticesinde ilçemiz genelinde suç oranında azalmalar olmuştur. Gece gündüz demeden mahallelerinde gelişen olaylardan emniyet güçlerini haberdar eden muhtarlarımız, mahallenin huzuru ve güvenlik güçlerinin işlerini kolaylaştırmak için son derece önemli bir rol üstlenmektedir. Bundan sonrada emniyetimizin yapacağı çalışmalarda muhtarlarımızda ellerinden gelen desteği göstereceğini inanıyorum."

Ziyarete, dernek yöneticileri de katıldı.

- KARABÜK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Muhtarlardan Emniyet Müdürü Acaröz'e Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İETT otobüsünde yandaki kadına bakıp mastürbasyon yapan sapık kamerada Trabzonspor'da Eddie Newton gidiyor Abdullah Avcı geliyor Masumlar Apartmanı'nın 7. bölümden 2. fragman yayınlandı! Safiye temizlik krizine giriyor Meteoroloji uyardı! 2 bölgede sağanak bekleniyor Ermenistan ordusu, Azerbaycan birliklerine ve sivillere saldırarak üçüncü ateşkesi de ihlal etti Kuzenini tüfek ve bıçakla yaralayan şahıs evine giderek duş aldı 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi