Muhteşem Bir "Yılbaşı Partisi" - Son Dakika

Muhteşem Bir "Yılbaşı Partisi"

02.01.2012 10:11
Muhteşem Bir

Dostluk Çocuk Yuvası; SAÜ Vakfı Özel Okulları'nda muhteşem bir gün geçirdi.

SAÜ Vakfı Özel Okulları; 2012'ye Dostluk Çocuk Yuvası'yla Girdi

Sakarya'nın önde gelen özel okullarından SAÜ Vakfı Özel Okulları'nın 4A ve 4B Sınıfı Öğrencileri; 2011'e veda edip, 2012'ye de "Merhaba" derken; Dostluk Çocuk Yuvası'nda kalan çocuklarla birlikte muhteşem bir "Yılbaşı Partisi" düzenledi.

EĞLENCE, PASTA VE HEDİYE

Yeni yıla Yenikent Karaman Mahallesi'nde bulunan Dostluk Çocuk Yuvası'nda kalan çocuklarla birlikte giren Aysel Çelikörs Okul Müdürlüğü'ndeki Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Vakfı Özel Okulları'nın Fehmi Subaşı Öğretmenliği'ndeki 4A Sınıfı Öğrencileri ile Nükhet Bilgin Öğretmenliği'ndeki 4B Sınıfı Öğrencileri; onlar için sürpriz bir "Yılbaşı Partisi" düzenledi. Okulun Serkan Acar nezaretindeki binicilik bölümünde Midilli atına binen Dostluk Çocuk Yuvası'nın çocukları, burada ufak bir gezinti yaptıktan sonra, okulun yemekhanesinde kendileri için düzenlenen programa katıldı.

4A ve 4B Sınıfı Öğrencileri'yle birlikte "Yeni Yıl" pastasını keserek 2012'ye de "Merhaba" diyen çocuklar; birlikte yemek yiyerek, doyasıya eğlendi. Okul aile Birliği Başkanı Sema Balaban'ın da yer aldığı etkinlikte İlköğretim Okul Müdüresi Aysel Çelikörs tarafından, Dostluk Çocuk Yuvası çocuklarını hediyeler verildi.

Muhteşem Bir Yılbaşı Partisi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Muhteşem Bir 'Yılbaşı Partisi' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı! Aliyev, Berde için intikam yemini etti Boşanmak istemeyen kadın, kocası ve akrabaları tarafından sokak ortasında dövüldü Boşanmak isteyen eşinin kapısını çilingir yardımıyla açtırıp öldüren koca, vicdan azabından teslim olmuş Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım