Muhteşem Bir "Yılbaşı Partisi" - Son Dakika

Muhteşem Bir "Yılbaşı Partisi"

02.01.2012 10:11
Muhteşem Bir "Yılbaşı Partisi"

Dostluk Çocuk Yuvası; SAÜ Vakfı Özel Okulları'nda muhteşem bir gün geçirdi.

SAÜ Vakfı Özel Okulları; 2012'ye Dostluk Çocuk Yuvası'yla Girdi

Sakarya'nın önde gelen özel okullarından SAÜ Vakfı Özel Okulları'nın 4A ve 4B Sınıfı Öğrencileri; 2011'e veda edip, 2012'ye de "Merhaba" derken; Dostluk Çocuk Yuvası'nda kalan çocuklarla birlikte muhteşem bir "Yılbaşı Partisi" düzenledi.

EĞLENCE, PASTA VE HEDİYE

Yeni yıla Yenikent Karaman Mahallesi'nde bulunan Dostluk Çocuk Yuvası'nda kalan çocuklarla birlikte giren Aysel Çelikörs Okul Müdürlüğü'ndeki Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Vakfı Özel Okulları'nın Fehmi Subaşı Öğretmenliği'ndeki 4A Sınıfı Öğrencileri ile Nükhet Bilgin Öğretmenliği'ndeki 4B Sınıfı Öğrencileri; onlar için sürpriz bir "Yılbaşı Partisi" düzenledi. Okulun Serkan Acar nezaretindeki binicilik bölümünde Midilli atına binen Dostluk Çocuk Yuvası'nın çocukları, burada ufak bir gezinti yaptıktan sonra, okulun yemekhanesinde kendileri için düzenlenen programa katıldı.

4A ve 4B Sınıfı Öğrencileri'yle birlikte "Yeni Yıl" pastasını keserek 2012'ye de "Merhaba" diyen çocuklar; birlikte yemek yiyerek, doyasıya eğlendi. Okul aile Birliği Başkanı Sema Balaban'ın da yer aldığı etkinlikte İlköğretim Okul Müdüresi Aysel Çelikörs tarafından, Dostluk Çocuk Yuvası çocuklarını hediyeler verildi.

YORUMLAR
500
Karaman'da yaralı halde bulunan dağ keçisi tedavi altına alındı Karaman'da yaralı halde bulunan dağ keçisi tedavi altına alındı Karaman'da çoban köpeklerinin yaraladığı dağ keçisi tedavi altına alındı Karaman'da çoban köpeklerinin yaraladığı dağ keçisi tedavi altına alındı Başına spiral bıçağı saplanan emekli polis, yaşamını yitirdi Başına spiral bıçağı saplanan emekli polis, yaşamını yitirdi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Muhteşem Bir 'Yılbaşı Partisi' - Son Dakika


Advertisement