Son Dakika Haberleri: Muhteşem Bir "Yılbaşı Partisi"

Muhteşem Bir "Yılbaşı Partisi"

8 yıl önce

Dostluk Çocuk Yuvası; SAÜ Vakfı Özel Okulları'nda muhteşem bir gün geçirdi.

Muhteşem Bir

SAÜ Vakfı Özel Okulları; 2012'ye Dostluk Çocuk Yuvası'yla Girdi


Sakarya'nın önde gelen özel okullarından SAÜ Vakfı Özel Okulları'nın 4A ve 4B Sınıfı Öğrencileri; 2011'e veda edip, 2012'ye de "Merhaba" derken; Dostluk Çocuk Yuvası'nda kalan çocuklarla birlikte muhteşem bir "Yılbaşı Partisi" düzenledi.


EĞLENCE, PASTA VE HEDİYE


Yeni yıla Yenikent Karaman Mahallesi'nde bulunan Dostluk Çocuk Yuvası'nda kalan çocuklarla birlikte giren Aysel Çelikörs Okul Müdürlüğü'ndeki Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Vakfı Özel Okulları'nın Fehmi Subaşı Öğretmenliği'ndeki 4A Sınıfı Öğrencileri ile Nükhet Bilgin Öğretmenliği'ndeki 4B Sınıfı Öğrencileri; onlar için sürpriz bir "Yılbaşı Partisi" düzenledi. Okulun Serkan Acar nezaretindeki binicilik bölümünde Midilli atına binen Dostluk Çocuk Yuvası'nın çocukları, burada ufak bir gezinti yaptıktan sonra, okulun yemekhanesinde kendileri için düzenlenen programa katıldı.


4A ve 4B Sınıfı Öğrencileri'yle birlikte "Yeni Yıl" pastasını keserek 2012'ye de "Merhaba" diyen çocuklar; birlikte yemek yiyerek, doyasıya eğlendi. Okul aile Birliği Başkanı Sema Balaban'ın da yer aldığı etkinlikte İlköğretim Okul Müdüresi Aysel Çelikörs tarafından, Dostluk Çocuk Yuvası çocuklarını hediyeler verildi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 10:11 Kaynak: BültenlerFenomen Merve Taşkın'dan "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna yanıt: Ölene kadar bakireyim
Atatürk'e olan benzerliğini kullanan Göksel Kaya, üniforma giyerek ata bindi Rapor yayınlandı: Seçimden sonra İBB'den 3 bin 400 işçi işten çıkarılmış