'Münasebetsiz' Oyununun Biletleri Satışta - Son Dakika

'Münasebetsiz' Oyununun Biletleri Satışta

10.01.2012 14:59
'Münasebetsiz' Oyununun Biletleri Satışta

Münasebetsiz, 15 0cak 2012 Pazar günü Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde izleyiciyle buluşacak.

Yalova Belediyesi Kültür Etkinlikleri programı kapsamında yer alan ve Ocak ayında sergilenecek ikinci tiyatro oyunu Münasebetsiz, 15 0cak 2012 Pazar günü saat 20.30'da Yalova Belediyesi Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde izleyiciyle buluşacak. Oyunun bilet satışları Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde bulunan bilet satış gişesinden devam ediyor.

Francis Veber'in yazıp Çetin Akcan'ın yönettiği oyunda Kerem Fırtına, Melih Ekener, Zafer Algöz, Hidayet Erdinç, Seda Akman, Erkan Pekbay gibi tanınmış tiyatrocular rol alıyor. Oyunda, otelde yaşananlar izleyiciye komedi olarak sunuluyor.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Bulgaristan HÖH Genel Başkan Karadayı: 'Bu seçimlerde amacımız, sorumluluk alarak ve zekayla bir hükümet kurmak ve hükümet ortağı olmak' Bulgaristan HÖH Genel Başkan Karadayı: 'Bu seçimlerde amacımız, sorumluluk alarak ve zekayla bir hükümet kurmak ve hükümet ortağı olmak' Kocaeli'de bariyere çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı Kocaeli'de bariyere çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı Yalova'da uyuşturucu ve fuhuş operasyonlarında 3 şüpheli gözaltına alındı Yalova'da uyuşturucu ve fuhuş operasyonlarında 3 şüpheli gözaltına alındı

Son Dakika Güncel 'Münasebetsiz' Oyununun Biletleri Satışta - Son Dakika


Advertisement