Münih Türkgücü Yaz Şenliğine Büyük İlgi - Son Dakika
Münih Türkgücü Yaz Şenliğine Büyük İlgi

Münih Türkgücü Yaz Şenliğine Büyük İlgi

22.06.2014 00:42

İlhan Mansız, Erhan Önal, Volkan Yaman ve Cacau gibi bir çok ünlüyü futbol Dünyasına kazandıran Avrupa'nın efsanevi kulübü Münih Türkgücü Ataspor'un her yıl geleneksel olarak düzenlediği yaz şenliği bu yıl büyük ilgi gördü.

İlhan Mansız, Erhan Önal, Volkan Yaman ve Cacau gibi bir çok ünlüyü futbol Dünyasına kazandıran Avrupa'nın efsanevi kulübü Münih Türkgücü Ataspor'un her yıl geleneksel olarak düzenlediği yaz şenliği bu yıl büyük ilgi gördü. Şenliğin onur konuğu Galatasaraylı futbolcu Ceyhun Gülselam oldu. Büyük ilgi gören ünlü futbolcu, Münih Türkgücü Atasporlu yönetici ve futbolcularla bol bol sohbet etti. Ceyhun, hayranlarının birlikte resim çektirme isteklerini güler yüzle yerine getirdi ve alçak gönüllülüğü ile büyük sempati topladı.

Türk yiyecek ve içeceklerinin sunulduğu tezgahlar önünde Türk ve Alman konuklar uzun kuyruklar oluşturdular. Değişik firmalar ürünlerini sergilediler. Küçük çocuklar hava yastığı ile oynama olanağı buldular. Tüm gün süren şenlikte, değişik yaş gruplarından takımlar arasında için düzenlenen mini futbol turnuvasında dereceye girenlere kupalar ve değişik hediyeler verildi. Anadolu Bayern minikler takımı futbolcuları şampiyonluklarını büyük sevinçler kutladılar. - Nih

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Münih Türkgücü Yaz Şenliğine Büyük İlgi - Son Dakika


Advertisement