Muradiye ve Çaldıran'da Kar Tatili - Son Dakika

Muradiye ve Çaldıran'da Kar Tatili

12.12.2013 09:58
Muradiye ve Çaldıran'da Kar Tatili, System.String[]

Van'ın Muradiye ve Çaldıran ilçelerinde, kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

Van'ın Muradiye ve Çaldıran ilçelerinde, kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.

Muradiye ve Çaldıran ilçelerinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Muradiye ilçe genelinde okullar bugün için tatil edilirken, tatilden haberleri olmayan öğrenciler ise okula geldikten sonra tekrar evlerine gönderildi. İlçe merkezine gelen taşımalı öğrencilerin herhangi bir sıkıntı yaşmamaları için akşamdan haber verildiğini belirten Milli Eğitim Müdürü Reşit Kütükçüoğlu, "Köylerinden gelecek olan öğrencilerin hava muhalefeti nedeniyle sıkıntı yaşmamaları için eğitime bir gün ara verildi. Bugün hava muhalefeti nedeniyle ilçe ve köylerdeki tüm okulları da tatil ettik. Hava durumuna göre durum değerlendirme yapacağız. Havaların durumunda bir değişiklik olmazsa, cuma günü de tatil olabilir" dedi.

Muradiye Kaymakam Vekili ve Çaldıran Kaymakamı İbrahim Dündar ise, yapılan durum değerlendirmesi sonucu okulların tatil edildiğini belirtti.

Bu arada, kar ve tipi nedeniyle 20 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğu belirtildi. - VAN

Muradiye ve Çaldıran'da Kar Tatili
Muradiye ve Çaldıran'da Kar Tatili
Muradiye ve Çaldıran'da Kar Tatili

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Muradiye ve Çaldıran'da Kar Tatili - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı