Murat Boz, Melis İşiten'le aşk yaşadığı yönündeki iddialara cevap verdi - Son Dakika

Murat Boz, Melis İşiten'le aşk yaşadığı yönündeki iddialara cevap verdi

Geçtiğimiz gün fotoğrafını beğendiği Melis İşiten ile adı aşk dedikodusuna karışan şarkıcı Murat Boz, hakkındaki haberleri yalanlayarak yeni bir ilişkim olursa bunu açıklarım dedi.

Aslı Enver ile uzun yıllardır devam eden ilişkisini noktalayan Murat Boz, geçtiğimiz gün oyuncu Uraz Kayıgılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'in fotoğrafını beğendi. İşiten ile aşk yaşadığı ileri sürülen Boz, hakkındaki dedikodulara son noktayı koydu.

"AŞKA KÜSÜLMEZ"

Önceki gün Bebeköy'de görüntülenen Boz, aşk iddiaları sorulunca "Beğendiğim fotoğraf ve yazıları beğenirim arkadaşlar. Hiçbir şey yok, sadece bir beğenme var" dedi. Ünlü şarkıcı, "Aşka bakış açınız nasıl?" sorusuna da şöyle yanıt verdi: "Kimin kötüdür ki? Ben de aşka aşkla bakıyorum. Aşka küsülmez. Aşk güzel bir şeydir."

"İLİŞKİM OLURSA DUYURURUM"

Murat Boz ayrıca bir ilişkiye başlarsa bunu açıklayacağını belirterek "Olduğu zaman Instagram'da beğenmeyle değil, kendi ağzımla size duyururum" dedi.

Murat Boz'dan Melis İşiten sorusuna yanıt
Murat Boz, Melis İşiten'le aşk yaşadığı yönündeki iddialara cevap verdi

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 07:58

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Murat Boz, Melis İşiten'le aşk yaşadığı yönündeki iddialara cevap verdi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (1)

Son Dakika

HSBC bankası, dolandırıcıların milyonlarca dolarını dünyanın çeşitli bölgelerine transfer etti Sakarya'da bir binanın 4. katından atlayan kadının görüntüleri ortaya çıktı Gözü dönmüş adamın eşinin boğazını kesip eşarpla boğmaya çalıştığı anların yeni görüntüleri ortaya çıktı Tüfekle ev basıp küçük kızın ölümüne sebep olmuştu! Anne, oğluna verilen cezayı duyunca adliyede intihara kalkıştı Canlı yayında kızının ölüm haberini alan acılı annenin ağıtları yürek yaktı Taksim'de genç kadını taciz eden kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı Kadın sürücü, aracın camını tekmeleyen saldırganı kaputun üzerinde polis merkezine götürdü Cani baba, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı